topleft
topright
Dnes je 20.01.2020, Meniny má Dalibor

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
Multiorgazmy môžu mať aj muži, nielen ženy
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.01.2014

Stúpenci učenia Tao a tiež indickej tantry dobre poznajú toto tajomstvo: keď zadržíte ejakuláciu, sexuálna energia sa rozšíri do celého tela. Aj muž je tak schopný predĺžiť svoje potešenie, znásobiť počet a kvalitu orgazmov. Nemusí to byť len jeden výstrek! Výron semena, čiže ejakulácia,  sa skladá z dvoch fáz. Prvá - to je stiahnutie prostaty a príprava na vypudenie spermií do močovej trubice. Druhá, to je erupcia spermií z močovej trubice von.

iv1.jpg

 

 
 
Môžete masturbovať spolu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.01.2014

V súčasnej dobe už nie je masturbácia (takmer) žiadne tabu. A sexuológovia dokonca tvrdia, že je aj užitočná, lebo umožňuje spoznať vlastné telo, a tým prispieva k rozkvetu sexuality. Podľa starších štatistík približne 90% mužov a 60% žien pravidelne masturbuje, ale za posledných 30 rokov sa počet masturbujúcich mužov zvýšil o 7% a žien o rekordných 37%!!!  Je to možné? Vyzerá to tak, že muži i ženy masturbujú v rovnakom počte, možno, že je rozdiel iba v častosti tejto autoerotickej aktivity!

tabu9.jpg

 
Existuje len pre sex
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
10.01.2014

Klitoris nie je k ničomu inému ako k potešeniu. Nič iné nevie. Je sformovaný z rovnakého genitálneho tkaniva ako penis. Aj keď je malý, je väčší, než si myslíme. A predovšetkým je super výkonným dodávateľom rozkoše. Obsahuje prinajmenšom osem tisíc nervových zakončení, a to z neho robí najcitlivejšiu časť ženských erotogénnych zón. Pre porovnanie, penis ich má štyri tisícky. Tým ale nič nekončí, vzrušenie dokáže prenášať prostredníctvom ďalších pätnásťtisíc nervových zakončení do celej panvovej oblasti, pripomína doktorka Chiara Laurieová.

ruth_a_zuz.jpg

 
Milostné hry a bozky
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
29.12.2013
Pohlavným aktom, zrealizovaným viac z povinnosti ako z vášne, sa síce splnia tzv. manželské povinnosti, keď to už musí byť, ale na takéto intímne chvíle zostane v partneroch len nepríjemná spomienka. Svedčí to o tom, že partneri už pravdepodobne zabudli, aké príjemné zážitky môže sexualita priniesť – alebo o tom zatiaľ ani nevedia.

 

Ešte stále sa nájde veľa mužov, ktorí chcú ísť hneď na vec a snahy o nežnosti zo strany ženy považujú len za zbytočnosť, ktorá len odďaľuje samotný akt. Títo ľudia si však neuvedomujú, že sa ochudobňujú o časť prežívania sexuality. Možno ste aj vy toho názoru, že pohlavné spojenie by malo slúžiť výlučne splodeniu potomkov. Toto morálne stanovisko je síce zriedkavé, ale dá sa akceptovať.

ile4.jpg

 
Prečo sú niektoré ženy stále samé
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.12.2013
1. Stále utekáte

 

Už len to slovo „vzťah“ vás zastrašuje. Vo vašich ušiach totiž vzbudzuje obavy. Nejde o to, že by vám partner nechýbal. No ako náhle je pri vás dlhšie ako 24 hodín, žiada sa vám zas byť nejaký čas sama, len so svojimi záľubami a s kamarátmi. Pritom vás váš partner vôbec nemieni obrať o vašu slobodu a nezávislosť. Práve preto sa nakoniec zaľúbil do vás, lebo ste taká samostatná. No príde mu zaťažko pochopiť, prečo si ho raz pripustíte k sebe tak blízko a potom ho zas odháňate (alebo si to aspoň myslíte). Táto rozporuplnosť typu blízkosť-odstup v ňom vyvoláva  domienku, že neviete čo chcete.

 

No pritom je to len polopravda. Hoci občas pôsobíte ako ideálna single-kandidátka, túžite aj po intimite a dôvere dlhodobého vzťahu. Čo vás odrádza, aby ste sa mu naplno oddali? Strach, že zostanete sama so zlomeným srdcom! Tak sa radšej držíte toho svojho odstupu a ste v bezpečí. Aby ste si to vedeli aj odôvodniť, zakaždým hľadáte na partnerovi nejaké chyby, ktoré vás utvrdzujú v tom, že robíte „dobre“.  i9.jpg

 
mýty o mužoch
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.12.2013
1.mýtus : Čím dlhšia predohra, tým lepšie

 

 "S týmto nezmyslom, že všetky ženy prahnú po niekoľkohodinovej predohre, by sa malo konečne skoncovať, " hovorí na rovinu tridsaťtriročná Soňa. "Neviem, kde k tomu väčšina chlapov prišla, ale trvalo mi niekoľko rokov, než môj manžel pochopil, že umelo predlžované maznanie je utrpením pre všetky zúčastnené a rozhodne nemá nijako erotický účinok."

 

Presvedčenie, že ženy potrebujú k sexu dlhú predohru, je prakticky nemožné vykynožiť, hoci sa nezakladá na pravde. Dokázal to aj výskum z roku 2008, ktorý tvrdí, že predohra je zo strany mužov zbytočne preceňovaná. Zúčastnilo sa ho viac ako dvetisíc žien (výskum bol realizovaný na Karlovej univerzite a zúčastnili sa ho Češky) a medzi predohrou a schopnosťou žien dosiahnuť orgazmus sa nezistila žiadna súvislosť. Podľa jeho autorov je význam predohry zbytočne preceňovaný a namiesto nej by ste sa skôr mali snažiť zlepšiť kvalitu pohlavného styku.

muz.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Nasilu
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
22.11.2013

Ľudia sa milujú /vo fyzickom zmysle slova/ často aj úplne bez chuti. Prečo? No spýtajte sa samých seba! Každému sa to prihodilo. Tu je päť najčastejších dôvodov, kvôli ktorým sa väčšina z nás premôže a ide do toho aj „nasilu“.

... radšej sex ako lásku

par1.jpg

 
Rady pre ženy, ktoré nerady robia mužovi orál
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
18.11.2013

hu10.jpg

Medzi mužmi aj ženami existujú obrovské rozdiely vo vzťahu k orálnemu sexu, potvrdzuje francúzska gynekologička Michelle Saalová. A preto sa vraj nemáme hanbiť otvorene o tom rozprávať, lebo inak sa tie rozdiely nikdy nevyjasnia a neprekonajú.

Felácia (satie penisu) patrí na popredné miesto v mužských fantáziách o sexe. Keby ste tajne počúvali rozhovory mužov medzi sebou, tak zistíte, že podľa ich „spomienok“ každý jeden natrafil aspoň na jednu ženu vo svojom živote, ktorá to „zbožňovala“ robiť. Mnohí sa úprimne čudujú, ak ich súčasná partnerka tento spôsob sexu nemá rada alebo ho dokonca vôbec nepozná a... ani nechce poznať.

 
Čoho sa bojí priemerný chlap
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.11.2013
Dnes sú muži omnoho zraniteľnejší, ako kedysi. Prečo? Vieme o nich priveľa  - priveľa výskumov, priveľa dotazníkov, priveľa analýz. Kedysi sa muž v hrubej košeli a so širokými plecami zahalil dymom z fajky a vyzeral tak silno, tak ochraňujúco – mužsky. Dnes, rozbitý pod drobnohľadom všelijakých ankiet, priznávajúci sa k detským strachom, priznávajúci lásku k inému mužovi, prestáva robiť dojem siláka.

 

A objavuje sa obyčajný človek, tak isto slabý ako žena, možno, že dokonca slabší. Mali by sme ho ľutovať, lebo jeho strachy sa nedajú zahnať pohladením a láskavým dohovorom.

humor21.jpg

 

 
Malé tajomstvá ohromných slastí
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
19.10.2013
Čo nám dovoľuje cítiť skutočnú rozkoš? Schopnosť byť samým sebou a dôvera k inému človeku, umenie neponáhľať sa a čakať, tvrdí neurofyziologička Maite Sovejová. Táto lekárka sa dlhé roky zaoberá výskumom v oblasti sexuológie. Je autorkou knihy Byť samým sebou v rozkoši.

 

- Keď ste zbierali údaje do svojej knihy, stretli ste sa s množstvom ľudí, ktorí tvrdili, že ich požiadavky na sexuálny pôžitok sú dokonale uspokojené. To o sebe veru nemôže povedať veľa ľudí. Prezraďte nám, čomu sa od týchto šťastlivcov môžeme my, ostatní, len priemerne spokojní v sexe, naučiť?

iv18.jpg

 
V pekle žiarlivosti
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.10.2013
Keď človek zistí, že láska milovaného druha mizne a odchádza od neho preč, cíti nesmierny smútok, samotu, bezbrannosť, ale aj chuť pomstiť sa súperovi /alebo partnerovi/, niekedy dokonca túžbu zabiť najprv jeho a potom seba. Keď prvotný nápor žiarlivosti zoslabne, pýtame sa zhrozene – čo to bolo?

 

V žiarlivosti sa schováva celý komplex ďalších vnemov a zážitkov, myšlienok i afektov. Strach aj hnev bývajú najsilnejšie, a práve tieto dva určujú nielen odtiene, ale aj silu toho stavu. Strach a hnev vedia vyprovokovať často neočakávané a netypické správanie. Americký psychiater  Carroll Izard to vysvetľuje takto: keď cítime, že sa láska a pozornosť blízkeho človeka stráca, zdá sa nám, že nás oklamali a odvrhli, strácame pocit bezpečia, ochrany a začíname cítiť strach.

i112.jpg

 
Šťastné páry
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.09.2013
Je pravda, že len niektorým párom je dopriate žiť spolu dlho a spokojne, zatiaľ čo iných čaká v partnerskej oblasti takpovediac kočovný život alebo samota. Vedci sa už dlhé roky snažia zistiť, čo robia dlhodobo (a šťastne) žijúce manželské páry inak ako ľudia, ktorým sa rozpadáva jeden vzťah za druhým.

 

- podľa všetkého je veľkou chybou zdôveriť sa partnerovi so všetkými svojimi pocitmi a želaniami, teda o všetkom ho úplne pravdivo informovať. Takéto konanie býva často výsledkom priania, aby milovaný človek nebol len manželom či manželkou, ale zároveň aj najlepším priateľom. Aj existencia malých tajomstiev môže manželstvu veľmi prospievať a štipka podozrievavosti tiež neškodí. Naopak, pomáha udržiavať potrebnú dávku napätia a zamedzí tomu, aby vzťah nahlodala nuda. Koho by zaujímal človek, o ktorom vieme úplne všetko? V takýchto vzťahoch absentuje vzrušenie, nové podnety a zvedavosť.

part3.jpg

 
20 dobrých sexuálnych predsavzatí
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.09.2013
Je váš sex občas nudný? Už viackrát ste zatúžili po tom, aby vám partner/ka urobil/a striptíz? Alebo snívate o mohutnejšom orgazme? Stačí, ak sa budete riadiť nasledujúcimi dovolenkovými predsavzatiami!

 

1. Chcela by som ešte lepšie uspokojovať svojho partnera

 

Počas horúcej noci plnej vášne z neho vylákajte jeho najtajnejšie priania! Ale pozor: nepohoršujte sa, ak niektorá z jeho fantázií protirečí vašim osobným normám! Nechajte si jeho prianie prejsť hlavou. Skúste si predstaviť, aké pocity by vo vás vzbudila realizácia partnerovej fantázie. A potom mu ju splňte..

 

2. Chcem svoju partnerku poriadne rozpáliť!

 

Isteže, ste k nej ohľaduplný a nežný. Napriek tomu máte pocit, že ešte niečo chýba? V tom prípade si viac všímajte jej reakcie, a uprednostnite jej potreby pred svojimi! Rozmaznávajte ju ústami a rukami, až kým nebude prosiť o „milosť“!

tabu4.jpg

 
Strata túžby nie je sexuálna porucha!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.09.2013
Nemať túžbu je také normálne, ako ju mať. Oboje patrí k životu.  Nie je problém, že ľudia z času na čas stratia svoju túžbu. Problémom je, že dnes majú mnohí pocit, že niečo také sa im nikdy nesmie stať. No stáva sa to každému. Kedysi, keď neexistovali prostriedky a lieky, vďaka ktorým môžeme byť jeden druhému stále k dispozícii, bolo úplne normálne, že si ženy dali každý mesiac na určitý čas pohov. V minulosti bolo tiež samozrejmosťou, že po niekoľkých rokoch spolužitia sex už nebol taký intenzívny, ako býval na začiatku vzťahu.  Nikto od dlhodobých párov neočakával, že by ich mala spájať práve sexuálna túžba.

 

No dnes sa propaguje myšlienka, že vášnivý, pravidelný sex je bežnou a potrebnou vecou – pre dobré manželstvo, pre pocit mužnosti alebo ženskosti. Takéto očakávania sú však väčšinou nerealistické a iba robia ľudí nešťastnými.

 

hu3.jpg

 
Cesta na vrchol
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.09.2013

Ženský orgazmus patrí medzi najväčšie záhady sveta.  Nielen ženy sa zaoberajú otázkou, čo robiť, aby ho preciťovali intenzívnejšie, či aby ho vôbec dosiahli. Aj mužom často vŕta v hlave partnerkino vyvrcholenie a väčšina hľadá v prvom rade odpoveď na otázky: ako ju privediem k orgazmu? Skutočne ho dosiahla, alebo to len predo mnou predstiera? Ako je možné, že jej trvá tak dlho, kým vyvrcholí? Prečo je pre ňu natoľko dôležité prostredie, keď mne na dosiahnutie vyvrcholenia stačí len vniknúť do ženy?

itabu1.jpg

 
Nikdy nevyslovená túžba
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
22.09.2013

Sexuálnu nesmelosť a hanblivosť môžeme vyjadriť aj takto: „Chcel by som, ale akosi nemôžem; túžim po tom, ale nedokážem to urobiť.“

 

Často krát však nejde len o činy, ide aj o neschopnosť hovoriť o tom, po čom človek túži. Namiesto činov stále len sníva o tom, ako by to malo byť.

 

34-ročná Vika spomína na svoj posledný vzťah so smútkom:

 

- Chápem, že som mu mala povedať, čo v skutočnosti chcem, ale nedokázala som zo seba dostať ani jediného slova. Nedokážem sa dostať cez nejakú vnútornú hranicu, bariéru, a vždy to končí rovnako: neviem rovno povedať o svojich pocitoch a túžbach. Vôbec nechápem, prečo je to tak. Tak radšej volím cestu úniku a rozchodu. Rozišli sme sa, a on vlastne ani nevie, prečo. A ja viem, že to bolo kvôli mojej slabosti.

itabu.jpg

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 113 - 128 z 265

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates