topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

24-B-02-08.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

 

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Aktívna sexi-žena
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.02.2016
Ženská sexualita je logicky spojená zo zdravým vývojom vonkajších  a vnútorných genitálií, rozvojom sekundárnych pohlavných znakov i zdravým psychickým rozvojom. Ženská sexualita je chápaná ako správanie podliehajúce aktivite mužov, je nutné ju chrániť a je možné ju "stratiť".

 

Dnes si mladé ženy uvedomujú, že je normálne a zdravé  masturbovať, spoznávať svoje telo, chcieť od pohlavného styku aj orgazmus a prežívanie porovnateľné s mužskou sexualitou. Toto uvedomenie vedie niekedy k zatlačeniu mužov do sexuálnej defenzívy, keď majú obavy, či "vyhovejú nárokom" svojich partneriek. Neexistuje žiadny dôvod, okrem anatomických a vlastnej vôle ženy, aby sa ženy nemilovali od svojej sexuálnej dospelosti  do vysokého veku.

 

 
Najčastejšie chyby zamilovaných
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.02.2016
Asi každý pozná ten pocit, keď je zamilovaný a prakticky nevníma svet okolo seba. Lomcujú s vami emócie, ste šťastní a všetko vám pripadá nejako krajšie. Zamilovanosť býva jedno z najkrajších období v živote človeka, ktoré je plné krásnych pocitov, na druhú stranu tiež veľkých chýb, ktoré môžu mať na začínajúcich vzťah negatívny vplyv. Pri zamilovanosti ako by mozog prestal vnímať zásadné veci. Často sa začnete správať tak, ako by ste sa za normálnych okolností nesprávali. Rozum ide stranou a víťazí eufória, pocity šťastia a spokojnosti, všetko okolo vidíte skreslene. Preto sa vo vzťahu často dopúšťate chýb, ktoré pochopíte, až vo chvíli, keď odznie najväčšie zamilovanosť a príde návrat späť do reality.

 

Medzi najčastejšie chyby patrí:

 

 
Sami v noci
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.02.2016

Neustále pribúda párov, ktoré sa milujú menej ako desaťkrát za rok a vina nie je vždy na strane ženy, ako sa kedysi tradovalo, ale častejšie aj u muža. Samozrejme, dvaja ľudia vedľa seba môžu žiť aj bez sexu, ale do vzájomnej harmónie to má obvykle ďaleko. K životu jednoducho nestačí len láska a vzájomná úcta jedného k druhému alebo takmer dokonalý priateľský vzťah. Intimita je pre spokojný vzťah rovnako dôležitá ako všetko ostatné.

 
Chyby, ktoré jej bránia dosiahnuť orgazmus
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.02.2016

Ak vám to neklape v posteli, môže to byť aj kvôli jednému z týchto prehreškov.

Idete do extrémov

Je nám to ľúto, ale ani vo vagíne, ani na klitorise neexistuje žiadne zázračné tlačidlo, ktorého stlačením by ste svoju drahú polovičku vystrelili k bránam extázy. Ak sa teda pri stimulácii sústredíte iba na vagínu, takmer určite skončia vaše erotické pokusy nezdarne. Rovnako tak nie je žiaduce zameriavať sa iba na klitoris.

 

 
Vek nemá vplyv na sex
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
04.01.2016

Ľudia v dôchodkovom veku po svojom partnerovi túžia stále rovnako a tento fakt označujú vo svojom milostnom vzťahu ako veľmi dôležitý. Hoci sa zistilo, že v priebehu rokov došlo k miernemu poklesu sexuálnej túžby po dosiahnutí veku 60 rokov, ľudia v podobnom a staršom veku považujú aj tak aktívny sexuálny život za veľmi dôležitú položku vzťahu. Štúdia tiež zistila, že rozvedení ľudia oveľa častejšie a viac cítia túžbu k novému náprotivku než ľudia, ktorí nikdy neboli zosobášení.

 
Voľný čas v znamení vášne
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.12.2015
V našej kultúre bola počas dlhých rokov práve noc považovaná za čas vhodný na vykonávanie „manželských povinností“. Ešte na prelome storočí by bolo ženu doslova šokovalo, keby od nej manžel žiadal takú nehanebnosť ako „popoludňajšiu lásku“. Trávenie popoludnia telesnou láskou bolo v tej dobe typické len pre prostitútky a samopašné zvodkyne z veľkomestských bulvárov, tajomstvom opradeného sveta pochybnej povesti, ktorý sa pre mnohých vtedajších mužov stal lákavým pokušením, akému nedokázali odolať. Dnešný človek sa už takýchto predsudkov dávno zbavil a v duchu hesla „Dovolené je všetko, čo vyhovuje obom partnerom“, sa mnoho súčasných párov oddáva popoludňajším manželským radovánkam.

 

 
Sexuálne fantázie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
15.12.2015
Sú sexuálne fantázie normálne?

 

Kto chce vo svojich snoch spať s kolegom a koľko ľudí sa priznáva k svojim erotickým predstavám? Mozog je najväčší sexuálny orgán, a tak niet divu, že nie je skúpy na erotické fantázie. Podľa britského psychoterapeuta Bretta Kahri a jeho kolegov si ich dopraje dokonca 85 % dospelých žien, ktorým sa sníva napríklad o sexe s inou ženou, hre na prostitútku alebo o milovaní s cudzincom. Odborník to zistil v rámci vlastnej rozsiahlej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 23 000 osôb. Niektoré konkrétne čísla a informácie z jeho výskumu vás možno prekvapia!

 

 
10 miest, kde sa jej musíte dotýkať
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.12.2015

Rozpáľte jej túžbu dobiela. Objavte najcitlivejšie ženské erotogénne zóny a doprajte si tak nezabudnuteľný sex. Zrejme každý muž musí súhlasiť s tým, že ženy sú citlivé stvorenia, ktorá si želajú byť dobýjané, bozkávané a rozmaznávané. Ak ste ale ako väčšina mužov, pravdepodobne nebudete mať trpezlivosť na to, aby ste okolo nej krúžili a rovno zaútočíte na jej prsia, alebo sa jej budete snažiť dostať do nohavičiek. Keď sa ale sústredíte aj na iné časti jej tela, budete z toho mať prospech obaja.

 
Nevera je len sexuálna potreba
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.11.2015

Večer vedľa seba zaspávať,  pripravovať pre partnera chutné jedlo, kupovať si navzájom darčeky, plánovať deti, spoločnú dovolenku či spoločne experimentovanie v posteli – to všetko sú krásne sny dokonalého  monogamného vzťahu. S vernosťou však nemajú vôbec nič spoločné, lebo aj v mimoriadne šťastnom vzťahu môže dôjsť k nevere. Nevery sa dopúšťajú dokonca aj obyvatelia krajín, v ktorých sa zahýbanie manželskému partnerovi trestá ako ťažký zločin. Sex s inou osobou totiž nemá nič spoločné s láskou k podvádzanému partnerovi. Pre niektorých neverníkov je zahýbanie iba elixírom na oživenie vzťahu.

 
Čo ničí chuť na sex
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.11.2015

Každý nový vzťah potrebuje čas, aby sa partneri vzájomne spoznali. S postupom času sa možno stráca počiatočná veľká zamilovanosť, to ale na kvalite vzťahu nemusí nič ubrať. Napriek vzájomnej láske a pochopeniu sa však môžu postupom času objavovať situácie, kedy nebudú mať predovšetkým ženy chuť či náladu na milostné hry s partnerom. My vám prinášame niektoré najčastejšie príčiny tohto stavu. Nehľadiac na dobu trvania vzťahu, nie vždy má každý chuť na sexuálne hry s partnerom, aj keď v začiatkoch vzťahu je to naozaj skôr výnimkou.

 
6 dielikov šťastného zväzku 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.10.2015

Možno, že pre čerstvo zamilovaných je to absurdná myšlienka – veď sexualita, vášeň a príťažlivosť, ktoré sú na začiatku každého vzťahu, sú predsa len niečo iné ako priateľstvo. No psychológovia vedia, že ak chce láska pretrvať, musí v jej základoch ležať priateľstvo. Priateľstvo, ktoré vzniklo zo spoločných záujmov a záľub, ale tiež zo vzájomnej úcty a podpory a chuti byť oporou a spolupodieľať sa na všetkých dobrých aj zlých okamihoch života toho druhého.

 
Prípitky
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.10.2015

Povzbudzujúce účinky vína pri milostných hrách poznali už ľudia v staroveku. Ako afrodiziakum vtedy do vína pridávali aj oman či hubky - ale to netreba skúšať, to už je mimo bežnej gastronómie. Takže - aké víno piť a koľko, aby to vôbec šlo – to je zásadná otázka väčšiny mužov!

 
6 dielikov šťastného zväzku
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
16.10.2015

Niektoré veci v živote neoklamete – ak chcete, aby vaše manželské/partnerské spolužitie bolo šťastné, musíte si pripraviť dávku tolerancie, životnej múdrosti a odpúšťania. Je toho určite viac, ako spomínaných šesť častí, ale tieto patria medzi základné: Vzájomná trpezlivosť, spoločné hodnoty, priateľská blízkosť, umenie hovoriť jeden s druhým, harmónia v sexe, spoločné životné plány a sny.

 
Putá pre rozkoš
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
11.09.2015

Vo sfére tzv. sexu medzi otrokom a dominou využívajú partneri často rôzne možnosti spútavania. Rovnako ako v prípade sexovania v koženom oblečení či formou hier sestrička – pacient, jazdkyňa – žrebec, aj tu ide predovšetkým o navodenie určitej netypickej situácie, pri ktorej sa partneri dokážu dokonale uvoľniť a odložiť zábrany, ktoré by im bránili v prežívaní rozkoše.

 
Rýchlovka
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
10.09.2015

„Keď som raz večer prišiel domov z práce po veľmi stresujúcom dni, Fany ma pritlačila o stenu, strhla zo mňa oblečenie a obkročmo si na mňa sadla priamo tam v chodbe,“ spomína Robo, 28, a stále sa pri tej spomienke usmieva, hoci sa to prihodilo už dávnejšie. „Vedela, že sa idem zblázniť kvôli jednému klientovi a chcela mi dopriať uvoľnenie. Keď ucítila, že sa snažím oddialiť vyvrcholenie, zašepkala mi, že chce, aby som sa spravil. Nemusela hovoriť nič viac.

 
Väčšina vzťahov neprežije neveru
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
07.09.2015

Manželstvo môže, samozrejme, prežiť neveru. Mnohé manželstvá to dokázali. Ale po pravde, ide o veľmi  zložitý proces. Je možné, aby sa dostali vzťahy partnerov do starých koľají a stojí za to o to sa usilovať? Ako sú úspešné tie páry, ktoré sa snažia vzťahy napraviť? A ako vôbec začať opravovať vzťah po nevere? Prieskumy poukazujú, že len 42 percent opýtaných dospelých by boli ochotní pracovať na vzťahu po zistení, že ich partner podviedol. Podľa všetkého by väčšina z nás radšej požiadala o rozvod. Z prieskumov tiež vyplýva, že len 31 percent nevier je odhalených. A len 15 až 20 percent cudzoložníkov podvádza viac ako raz.

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 61 - 80 z 337

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Kapsule: len 5 Eur

qq.jpg

 

 

DVD Real Boobs

realboobs.jpg

Film na DVD z produkcie

Erotic Pleasure. V tomto

štvorhodinovom filme sa

Vám predstavia tie

najkrajšie dievčatá v

10-tich horúcich scénach!

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

 

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates