topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

24-B-02-08.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

 

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Prečo má niekto smolu v láske?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.07.2016
Len máloktorí z nás sa naučili, že vo veciach sexuality si môžu veriť – práve naopak, väčšina z nás si v týchto záležitostiach skôr neverí. Ako sa napríklad dá pomôcť 35-ročnej žene, ktorá má problém s hľadaním si partnera a je nešťastná, že sa ešte nevydala?

 

- Najlepšie spravíte, ak si svoje pocity priznáte, a zabránite tomu, aby z nich vznikol ďalší predsudok, - hovorí psychológ  Peter Vlk.

 

- Ak vnímate svoju sexualitu negatívne, potrvá roky, kým to prekonáte: za jednu noc sa nič nezmení. Nezabúdajte na to, že ľudia, ktorí svoje erotické potreby akceptujú, majú najmenší sklon k tomu, aby ubližovali druhým.

 

- Čiže dotyčná žena si má priznať, že je nepríťažlivá a zmieriť sa s tým?

 

- Naopak. Musí si spomenúť, čo ju vzrušuje najviac, musí to prijať ako fakt, tešiť sa z toho a vyhľadávať tieto zážitky. Nie je to žiadna hanba. Len tak dosiahne súlad s vlastnou erotikou a s hrdým sebavedomím si nájde partnera.

 

 
Na koníčka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.07.2016
„Viete, nie som vydatá prvý rok... Svadbu sme mali už pred 15 rokmi a odvtedy s mužom žijeme spolu, máme takpovediac pravidelný sexuálny život. Samozrejme, že sme si spolu pozreli aj nejaké porno. Nuž, áno, bolo do dobré, prebudilo to v nás chuť. A občas som i ja sama zachcela experimentovať a skúsiť niečo také, čo som videla vo filme. Takže sa priznám, že najviac ma vždy lákala poloha „na koníčka“, keď je žena hore. V myšlienkach ma to dosť vzrušuje, aj muž bol ochotný a celkom rád, keď som sa na neho posadila. Ale, viete čo? Ani raz som v tejto polohe nedosiahla orgazmus. Nech robím, čo robím, nič. Ja neviem, kde je chyba. Tie ženy, keď „jazdia“, tak majú taký výraz v tvári a toľko slasti a vzdychov vydávajú, že im úprimne závidím. Presne po tomto túžim – tak si užívať a tak sa oddávať sexu. Ale, pravdepodobne, mi to nie je dopriate. Povedzte mi, čo robím zle, že z tej polohy nemám vôbec radosť a neprežívam pri tom žiadne vzrušenie?“   Jana L.

 

 
V plnom nasadení!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
07.07.2016
Krásna žena, pracovný úspech, dobré auto. Jedným slovom "terno" na plnej čiare. Častokrát však pre splnenie našich ambícií a snov strácame pevnú pôvodu pod nohami. Extrémna záťaž a každodenný rýchli životný štýl nám dokážu spôsobiť nemalé zdravotné problémy. Nenechajte nič na náhodu a svoje zdravie si "poistite". Aspoň miliónkrát obohratá slovenská pesnička „Spomaľ máš privysokú rýchlosť“ odhliadnuc od jej obsahu, žánru a interpreta by ako slogan dala použiť na každého z nás. Spomaliť či zvoľniť si dnes nedovolí skoro nik. A to nielen preto, že krásna žena a dobré auto je tŕňom v oku našej konkurencii! Prepínate svoje sily, podávate nadľudské výkony a predsa...jedného dňa príde zlom. V hlave vám búši, ruky sa vám trasú, životná energia sa stratila. Náladu vám nezlepší ani výhra vášho obľúbeného futbalového tímu či sexi žena v luxusnej spodnej bielizni. Možno až vtedy sa  vám v hlave rozsvieti signál STOP a vy si poviete – spomaľ!

 

 
Nevera
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.06.2016
Neverou možno označiť akýkoľvek sexuálny kontakt, ktorý sa uskutoční mimo partnerského  (manželského) vzťahu. Sexuálny kontakt je veľmi široký pojem a nejedná sa len o pohlavný styk. Aj flirt môže byť veľmi zraňujúci a ponižujúci. Vo chvíli, keď sa jeden z partnerov o nevere dozvie vo väčšine prípadov nastáva problém. Ako bude tento problém vyriešený závisí na mnohých okolnostiach. V tú chvíľu je treba zodpovedať mnoho otázok:

 

 
MANŽEL a MILENEC: možno ich milovať oboch?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.06.2016
Na jednej strane manžel, na druhej milenec. Oboch miluje, ani o jedného nechce prísť. Lenže život medzi dvoma nie je väčšinou možný, je potrebné si vybrať. Ale ako? A je vôbec možné milovať dvoch mužov naraz? „Žijem vo fungujúcom a donedávna normálnom manželstve. S mužom sme si neprešli žiadnou krízou, nehádame sa, nemáme nezhody. Napriek tomu sa mi stalo to, že som skončila v náruči milenca. Vôbec neviem, ako a prečo sa to stalo. Proste preskočila iskra a bolo to silnejšie ako ja. Lenže ja stále cítim aj viem, že svojho manžela milujem a nechcem o neho prísť. Bohužiaľ, to isté cítim aj k milencovi. Vlastne k obom mám hlboké city, neviem, čo robiť. Viem, že si musím vybrať, ale už len tá predstava, že o jedného z nich prídem, ma strašne bolí."Janka (48)

 

 
Dovolenka - test vzťahu
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
15.06.2016
Väčšina ľudí sa teší na dovolenku s tým, že si odpočinie od práce a získa novú energiu. Nie vždy to tak skutočne je. Existujú páry, čo si neodpočinú, vracajú sa nielen unavení, pohádaní, ale aj so zdravotnými problémami. Jedným z najčastejších dôvodov celého radu problémov je to, že na seba partneri nie sú zvyknutí. Pred dovolenkou spolu netrávia toľko času, a keď sa vidia 24 hodín denne, a to často v stiesnených podmienkach (predsa len jedna hotelová izba je menej než byt), sú nervózni a ľahko vybuchujú. Nedostatok priestoru môže v ľuďoch ľahko prebudiť agresivitu a sklon ku konfliktom. Podľa výskumov psychológov ide o prirodzenú reakciu.

 

 
Prečo sa toľko žien stále hanbí?
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
10.06.2016
"Neviem si predstaviť, že by mi TAM partner siahal," hovorí Elena, ktorá nikdy neprežila orgazmus. "Prepadla by som sa od hanby.“

 

"Neznášam jeho aj svoje telesné sekréty, sú odporné," zverila sa  Renáta, ktorá sa liečila kvôli tomu, že mala nulovú potrebu sexu.

 

"Milujeme sa len potme, za svetla by som sa hanbila," rozpráva Kristína. Chodila do ambulancie  spolu s manželom a snažili  sa vyriešiť ich rozdielnu chuť na sex.“

 

Čo majú tieto tri ženy spoločné? Hanblivosť, zábrany a neistotu. Teda problémy, s ktorými sa stretáva každý sexuológ. Idú ruka v ruke so ženskými sexuálnymi dysfunkciami. Aby sme pochopili ich korene, musíme sa vrátiť o niekoľko sto rokov späť. V západnej kultúre sa postoje ľudí k sexualite vytvárali na základe kresťanstva. To k nežnému pohlaviu nebolo príliš láskavé. Cirkevní vodcovia presadili celý rad zväzujúcich pravidiel, ktoré sa týkajú sexu.

 

 
Ako prišla na svet láska
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
08.06.2016
Samičky cicavcov sa od nepamäti oddane starajú o svoje potomstvo.

 

Z väzby medzi matkou a dieťaťom sa u ľudí vyvinula láska medzi mužom a ženou – a zároveň s ňou aj tienisté stránky vášne: nevera a žiarlivosť. V jednej kategórii sú opice bonobo pravdepodobne držiteľmi rekordu: títo ľudoopi mávajú sex priemerne raz za jeden a pol hodinu. Dávajú si jazýčkové bozky, prejavujú si nežnosti, a majú pohlavný styk podobne ako ľudia. Ich erotické dobrodružstvá sú síce časté, ale trvajú veľmi krátko. Styk dokážu absolvovať v obdivuhodnej rýchlosti – trvá priemerne 14 sekúnd. Na partnerovi im pritom nezáleží: medzi samičkou a samčekom nevzniká žiaden trvalý vzťah. Zjavne im teda nejde o lásku, ale len o pôžitok
 
Riešia rozchody aj náhodným sexom
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
08.06.2016
Partnerský rozchod po niekoľkých rokoch nesie zvyčajne každý dosť ťažko. Zvlášť, keď k nemu dôjde na základe nespokojnosti len jednej strany. Odmietnutý partner potom túto situáciu veľmi často rieši sexom. V podstate je jedno, či na tento účel zvolí niektorého z expartnerov či úplne náhodnú známosť, účelom býva buď pomsta, alebo psychická forma odrazového mostíka do nového života.

 

 
Keď peniaze bránia rozchodu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
08.06.2016
Podľa najnovšej britskej štúdie je každý piaty jedinec uväznený vo vzťahu len kvôli peniazom. Aj keď už vzťah nefunguje, rozchod sa odďaľuje, kým sa aspoň z časti finančné záležitosti nevyriešia. Partneri spolu totiž dosť často zdieľajú nielen účty, ale aj hypotéky, najrôznejšie úvery, a tak prípadný rozchod neznamená len emocionálnu záťaž, ale aj finančnú. Odborníci za veľmi znepokojujúce považujú priznanie štvrtiny ľudí, že zostali vo vzťahu aj dlhšie ako tri roky po tom, čo boli rozhodnutí, že s tým druhým už žiť nechcú.

 

 
Keď si ženy neužívajú milovanie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.06.2016
Podľa štatistík je so svojím sexuálnym životom nespokojná polovica žien vrátane tých, ktoré žijú v inak harmonickom partnerskom zväzku. Kým najspokojnejšie sú tridsiatničky až tridsaťpäťničky, s každým ďalším rokom veku pribúda tých nespokojných. Najčastejšie sexuálne problémy žien vychádzajú z neschopnosti dosiahnutia orgazmu, z prežívanej bolesti pri styku, ale aj tráum z detstva, napríklad v dôsledku zneužívania. Niekedy môžu byť ženy nespokojné aj z iných dôvodov. Napríklad kvôli hanblivosti alebo snahe o dokonalosť.

 

Vnímanie vlastnej atraktivity hrá dôležitú úlohu úplne vo všetkom, teda aj pri sexe. Ak sa ženy neustále sledujú a hľadia na to, ako v danej polohe vyzerajú, či sú stále dostatočne príťažlivé a žiaduce, potom ani nie je možné, aby si milovanie užili. Ich sexuálny zážitok je tak minimálny
 
Láskanie rukou
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.05.2016
„Môj muž mi pripadá taký neskúsený. Viete, ako to myslím... Jednoducho sa ma nevie dotknúť na tých správnych miestach. Myslíte si, že je to dôležité alebo to mám prijať ako fakt? Že sa muži jednoducho žien nedotýkajú? On na mňa doslova vylezie, zasunie, urobí sa a zlezie. To je všetko. Ale v knihách vo filmoch, je to inak. No na druhej strane skoro všetky moje kamarátky hovoria, že muži „sú už raz takí“... Čo mám robiť? Hľadať iného? Alebo sa s tým zmieriť?“ Ria K.

 

 
Mama-Mia a jej dcéry
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
16.05.2016

PRÍBEH

Musel som služobne odcestovať na niekoľko týždňov do Prahy a tak som si tam musel nájsť nejaké dobré ubytovanie – príjemne zariadenú izbu pre mňa, s garážou pre moje auto. A keďže som dostal dobrý tip od odchádzajúceho kolegu na podnájom v jednom rodinnom dome, skúsil som to najprv tam.

 

Izba mala výhľad do záhrady a páčila sa mi rovnako ako šikovná pani domáca a jej dcéry - dvojčatá Klára a Kristína, osemnásťročné stredoškoláčky, takmer rovnako vysoké, štíhle, s gaštanovohnedými vlasmi, presne ako ich mama, ktorú volali Mama-Mia. Milá prezývka pre ešte tak mlado a sviežo pôsobiacu matku.

 

 

 

 

 

 
Takto je to u nás doma
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016
Som vášnivá žena, ktorá vie, čo chce. Svojho milenca očakávam doma. Položím si nohu na sedadlo kresla vedľa seba. Keď sa môj župan roztvorí, tak milenec vidí moje dlhé nohy, stehná a čierne lodičky na vysokom opätku.  Vnímam svoje veľké prsia v čiernej koženej podprsenke, dlhé blond vlasy a malý chumáčik chĺpkov, ktorý sa klenie nad vchodom do rozkoše - ale všetko ostatné je dohladka vyholené.

 

 
Keď jeden chce častejšie ako druhý
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016

Keď jeden chce častejšie a druhý menej často, majú to obaja rovnako zložité. Viac aktívneho partnera zraňuje a ponižuje, ak ho ten druhý odmieta. Začína o sebe pochybovať, pripadá si neatraktívny a nemilovaný. Pasívnejší z oboch partnerov sa zase ocitá pod neustálym tlakom na poskytnutie sexu. Často sa tiež trápi pocitmi viny, že svojmu náprotivku nedáva to, čo by mal. Nenechajte sa miasť štatistickými priemermi. Sexuálna túžba i potreba sú rýdzo individuálnymi záležitosťami. Žiadne štatistiky tu neplatia. U každého človeka sa skladajú z mnohých premenných: fyzických a psychických dispozícií, okamžitého rozpoloženia, stavu, v akom sa nachádza vzťah k partnerovi, ale napríklad aj ročného obdobia alebo fázy menštruačného cyklu.

 

 
Čo nám oznamujú erotické sny?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.05.2016
Nedostatok spánku býva jedným z hrobarom kvalitného sexu. Nespavosť spolu s poklesom nálady výrazne znižujú sexuálnu výkonnosť mužov i žien. A často tiež chuť na sex. Ľudské sny však majú jednu dôležitú úlohu. Človek je bytosť sociálna a z rôznych dôvodov musia svoje sexuálne pohnútky kontrolovať a často tiež obmedzovať, alebo dokonca popierať. Sny potom môžu odrážať vzniknuté sexuálne problémy, konflikty a túžby. Vedomé i nevedomé. Slávny viedenský psychiater Sigmund Freud príliš nepreháňal, keď vo svojej práci zásadným spôsobom vyzdvihoval ich význam. Niekedy  naše sexuálne motívy sú zreteľnejšie než naše vedomie. Napríklad častejšie sny s deviantnými motívmi môžu byť jedným z prvých signálov pravého stavu vecí. Na vedomej úrovni ich totiž postihnutý človek dokáže vytesniť.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 41 - 60 z 337

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Kapsule: len 5 Eur

qq.jpg

 

 

DVD Real Boobs

realboobs.jpg

Film na DVD z produkcie

Erotic Pleasure. V tomto

štvorhodinovom filme sa

Vám predstavia tie

najkrajšie dievčatá v

10-tich horúcich scénach!

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

 

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates