topleft
topright
Dnes je 06.08.2020, Meniny má Jozefína

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Vzrušenie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017

Keď sa v preplnenom autobuse stehnami dotýkam cudzích ženských nôh, stávam sa nervóznym. Telesný dotyk v autobuse vzbudzuje vo mne príjemné vzrušenie. Som normálny?                     

 

 

Ste úplne normálny. Odborníci hovoria, že keď sa pri neúmyselnom dotyku cudzej ženy povie "prepáčte", anuluje sa jednoducho sexuálne posolstvo, ktoré dávame alebo dostávame. Tak sa dištancujeme od vecí našej vnútornej intimity. Neúmyselný dotyk, a to zdôrazňujeme, ako pozoruhodná pikantnosť s vlastnou fantáziou oživí všednosť bežného dňa.

 

 

 
Zamiloval som sa!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
„Viem, že to môže byť v dnešnej dobe čudné, ale zamiloval som sa na prvý pohľad a rovno do jej očí. Ona má oči ako anjel. Aj anjelsky modré, aj anjelsky hriešne. Také mierne privreté, široké, s vnútornými kútikmi padnutými dolu. Ako Ornella Muttiová. Nemôžem spať, zjavujú sa mi jej oči.

 

Je to normálne?!“

 

O človeku vie veľa vypovedať jeho spôsob reči, gestikulácia, chôdza, črty tváre, obľúbené farby, ale tým najdôležitejším, podstatným, jemu vrodeným sú oči.

 

Všetky staroveké traktáty sa začínajú práve skúmaním očí. Nie je to náhoda. Veď väčšina informácií, vďaka ktorej sa človek rozvíja, prijíma práve pomocou očí. Aj naši prapredkovia intuitívne upozorňovali, aby si človek sám od seba dával pozor, na koho sa pozrie – lebo cudzí ho mohol „urieknuť“, pozrieť sa „krivo“, zle, a tým mu mohol spôsobiť to, že by sa mu začalo zle vodiť.

 

Súčasní, moderní senzibili dokonca odporúčajú citlivým a príliš vnímavým ľuďom, aby nosili aj počas neslnečných dní okuliare s tmavými sklami, ktoré ich ochránia pred zápornou energiou osôb, nepriaznivo im nakloneným.

 

Astrológovia tvrdia, že v očiach sa odráža celá farebná paleta  charakteristiky vášho horoskopu, ktorá svedčí o tých alebo iných vlastnostiach. Význam očí potvrdzuje i moderná veda – podobne, ako odtlačky prstov, aj oči každého človeka sú jedinečné a neopakovateľné.

 

 
Sex a filozofia
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
18.02.2017
Pavol, 59 rokov: - Nehovorte mi, že chuť na sex mimo manželského vzťahu je niečo mimoriadne a neslušné, – znel rozhorčený hlas muža.

 

- Mimoriadne určite nie, ale povedať niekomu rovno, že chcete len sex, to je naozaj trochu neslušné...

 

- No – pokiaľ ide o ženy, to súhlasím. Ak nechcú natrvalo zruinovať svoju povesť, tak by sa mali tváriť, že – aspoň na verejnosti – že nechcú sex bez vzťahu. A už vôbec nie s niekoľkými mužmi, lebo by sa nevyhli označeniu „štetka“ alebo „pobehlica“!

 

- No ale nepovedali ste, prečo vlastne voláte...?

 

- Lebo do tejto situácie sa dostala moja dcéra, pričom ja ju podporujem v tom, aby bola slobodomyseľná a aby sa nehanbila za to, čo chce.

 

- A vy sám by ste sa ako muž-chlap ako opísali?

 

- Nechcem sa chváliť, ale mám bohaté sexuálne skúsenosti a možno, že ma kedysi považovali za Casanovu.

 

- A čo myslíte, prečo sa vám vždy všetko „prepieklo“?

 

- Lebo som dobrý chlap aj milenec!

 

- Mýlite sa. Lebo ste muž. Lebo muž, aj keď mal vzťahy s mnohými ženami, nebolo to na ňom vidieť. Ale žena, ak sa náhodou niečo „prihodilo“ a ona otehotnela, mala problémy s rastúcim  bruškom a následne dieťa sa jednoducho schovať nedá. Muži-zvodcovia, to mali v minulosti, a aj dnes, ľahšie ako ženy. Vy radíte dcére, aby bola otvorená a povedala svojim partnerom, že má záujem len o čistý sex, bez vzťahu?

 

 
Čo je pre dlhý a šťastný vzťah najdôležitejšie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.02.2017
Kvalitný a fungujúci sexuálny život je pre dobré dlhotrvajúce manželstvo dôležité. Ale pokiaľ ide o skutočný pilier, na ktorom takýto vzťah stojí, potom je to predovšetkým komunikácia a schopnosť manželov rozprávať sa (a takmer) o všetkom. Aspoň to tvrdí najnovší prieskum, ktorý zisťoval, na čom stojí úspech manželstiev, ktoré sú pevné a stabilné aj po viacerých rokoch spolužitia.V prieskume sa vyjadrilo dvetisíc mužov a žien, ktorí žijú v spokojnom a fungujúcom manželstve dvadsať a viac rokov. Títo ľudia radia predovšetkým jedno: vedieť spolu hovoriť a ochotu spolu sa rozprávať.

 

 
Neľútostná výpoveď
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
01.01.2017

Stratila som pracu, musela som ísť pracovať na sex privát 

 

Volám sa Nataša a tento príbeh je o tom, ako som sa, istým nedopatrením, dostala na erotickú sexzoznamku. Stala sa mi situácia, do ktorej sa môže dostať veľa ľudí. Nebolo to nič neobvyklé. Mám dvadsaťpäť rokov, pracovala som už dva roky v jednom nemenovanom obchode s oblečením, plat bol vcelku slušný, za ten čas som sa vypracovala postupne na vyššie pozície a mala som na starosti celý sektor. V práci som bohužiaľ nemala veľmi dobré vzťahy s ostatnými spolukolegyňami, pretože nejak nevedeli stráviť, ako sa kariérne rýchlo posúvam hore. Začali závidieť, hejtovať a ohovárať. Zašlo to až do takých krajností, že ma začali osočovať pred mojím šéfom. Vyústilo to až do toho, že som nakoniec dostala výpoveď. Z čista jasna, neviem čo spravili tie mrchy, ale vyhodil ma. Vtedy som si povedala, že som v keli. Bývala som sama v dvojizbovom byte v Nitre, splácala som dosť vysokú hypotéku a rovnako som ešte popri práci stále študentka, externe študujem tiež tu v Nitre. Školné takisto nie je najlacnejšie a náhla strata práce ma dostala do pekných sračiek. Prvé dva dni som bola úplne mimo, z celej tejto situácie, samozrejme som hneď začala behať po rôznych stránkach, ktoré ponúkali zamestnania, ale ako naschvál, nenašla som nič vhodné. Všetko otrasne finančne ohodnotené, alebo nevhodné pre ženy. Nechcela som ísť robiť do mekáču a podobne, kde by som za pár šupov musela drieť ako kôň. Môj čas bol veľmi drahocenný, neustále som sa pripravovala aj do školy, ak som mala pracovať, malo to byť naozaj niečo dobré. Moja zúfalosť ale rástla úmerne k tomu, ako plynul čas a ja som stále nič dobré nenašla. Na piaty deň po vyhadzove som ale pri surfovaní po nete natrafila na niečo, čo mi zmenilo doterajšiu situáciu.

 

 

 
Sexualita začína v hlave.
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
29.12.2016
Stačí pohladkanie. Niekedy aj erotická fantázia, a mozog sa zaktivizuje.Už o niekoľko sekúnd sa na podnet z mozgu toporivé telieska v penise naplnia krvou tak, že zväčšia svoj objem na 3 až 4-násobok svojej pôvodnej veľkosti.V tom okamihu sa pohlavný úd postaví. Dve tretiny z týchto „zväčšovačov mužnosti“ sú na bokoch, tvoria tzv. toporivé telieska penisu (Corpora cavernosa). Zvyšná časť toporivých teliesok močovej rúry (Corpus spongiosum) leží na spodku údu. Tieto držia močovú rúru a vystieľajú cestu pre milióny buniek semena pri výrone.

 

 
Suchý život
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.12.2016
Anna, 26 rokov: - Viete, vydávala som sa pred šiestimi rokmi. Vtedy som už bola tehotná a krátko po svadbe sa nám narodilo dieťa. Som šťastná, ale jediné, čo ma mrzí, je to, že na prechádzke sa môjho muža spytujú, či „vetrá“ vnúčika.

 

- Blahoželáme vám k šťastnému rodinnému životu, ale my sa tu viac venujeme sexuologickým problémom, ako psychologickým.

 

- No – niekedy je to predsa spojené, nie? Viete, ja som pred svadbou ani nevedela, čo sú to muži. Vyrastala som len s mamou, na škole som s nikým nechodila a keď sa mi prihovoril raz v parku môj terajší manžel, cítila som sa poctená jeho pozornosťou a všímavosťou. Mala som 19 rokov, žiadne skúsenosti, pracovala som ako predavačka a on mal vyše päťdesiatky. Ale nevyzeral na to. Bol vysoký, pomerne štíhly a imponoval mi. Vedel toľko vecí, o ktorých som ja nemala ani predstavu. Pozval ma do kaviarne, tam mal kamarátov, ktorí sa ku mne správali úctivo a bozkávali mi ruku... Veľmi sa mi páčil.

 

 
Nostalgické spomienky
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.12.2016
Kedysi dávno miloval som sex, nemohol som bez neho byť ani jeden deň. Jednoducho som si užíval. Teraz som už starší, stačí mi to párkrát do roka, ale stále si veľmi rád listujem vo svojich zápiskoch a spomínam na to, keď som bol mladý a nadržaný. Rozhodol som sa vám napísať o svojom „výčine“. Pre zábavu a pobavenie. Veď, keď to teší stále mňa, pomaly šesťdesiatročného dedka, určite to môže inšpirovať aj vašich mladších čitateľov.

 

 
Nie je hanba mať pôžitok!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.12.2016

Určené pre ženy, ktoré si nevedia užiť sex.

Zábrany sú pocity, ktoré vám kazia radosť zo sexu.V extrémnych prípadoch môžu byť zábrany zodpovedné za to, že žena nie je schopná dosiahnuť orgazmus a môžu tiež zapríčiniť, že vníma sexualitu ako niečo desivé a odpudzujúce, a tak sa celého tohto „nezmyslu“ vzdá Mnohé predsudky a pocity odporu, ktoré ženy dodnes zaťažujú v sexuálnej oblasti, vznikli z mýtov, ktoré sú v ľuďoch pevne zakorenené a ešte aj dnes určujú, čo žena smie pociťovať a čo nie. Mnoho žien dokonca sužujú hlboko zakorenené pocity viny, ktoré úplne umlčia ich sexuálne túžby.

 

 
 
Otvorene prehovoril o detailoch nakrúcania porna
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.11.2016
Americký pornoherec a režisér Seymore Butts, vlastným menom Adam Glasser, odhalil, ako to v skutočnosti vyzerá pri natáčaní pornofilmov. Čo všetko herci musia pretrpieť a ako sa realita na filmovom plátne, respektíve na televíznej či počítačovej obrazovke líši od skutočného sexu?

 

 
Suchý život
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.11.2016
Anna, 26 rokov: - Viete, vydávala som sa pred šiestimi rokmi. Vtedy som už bola tehotná a krátko po svadbe sa nám narodilo dieťa. Som šťastná, ale jediné, čo ma mrzí, je to, že na prechádzke sa môjho muža spytujú, či „vetrá“ vnúčika.

 

- Blahoželáme vám k šťastnému rodinnému životu, ale my sa tu viac venujeme sexuologickým problémom, ako psychologickým.

 

- No – niekedy je to predsa spojené, nie? Viete, ja som pred svadbou ani nevedela, čo sú to muži. Vyrastala som len s mamou, na škole som s nikým nechodila a keď sa mi prihovoril raz v parku môj terajší manžel, cítila som sa poctená jeho pozornosťou a všímavosťou. Mala som 19 rokov, žiadne skúsenosti, pracovala som ako predavačka a on mal vyše päťdesiatky. Ale nevyzeral na to. Bol vysoký, pomerne štíhly a imponoval mi. Vedel toľko vecí, o ktorých som ja nemala ani predstavu. Pozval ma do kaviarne, tam mal kamarátov, ktorí sa ku mne správali úctivo a bozkávali mi ruku... Veľmi sa mi páčil.

 

 
Nostalgické spomienky
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.11.2016
Kedysi dávno som miloval som sex, nemohol som bez neho byť ani jeden deň. Jednoducho som si užíval. Teraz som už starší, stačí mi to párkrát do roka, ale stále si veľmi rád listujem vo svojich zápiskoch a spomínam na to, keď som bol mladý a nadržaný. Rozhodol som sa vám napísať o svojom „výčine“. Pre zábavu a pobavenie. Veď, keď to teší stále mňa, pomaly šesťdesiatročného dedka, určite to môže inšpirovať aj vašich mladších čitateľov. Mimochodom – mám fungujúcu rodinu, 5 vnúčat, som zdravý ako buk a mám krásne spomienky na divoké roky.

 

 
Každý s každým...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.10.2016
Kolobeh života má svoje prirodzené zákony: po rokoch uvoľnenosti a oslavy rozkoše prichádza vlna cudnosti a zákazov všetkých svetských radostí. V minulo čísle sme písali o tom, ako sa vyvíjal vzťah k uvoľnenému sexu, aký obľúbený bol skupinový sex v starovekom Grécku a Ríme. Potom nastúpila prísna morálka odsudzujúca a potláčajúca všetky prejavy sexuality, keď sa zakazovali v rámci spoločenského života akékoľvek prejavy nahoty. Po rokoch sexuálne uvoľneného správania sa teda korzet mravnosti utiahol ešte pevnejšie, než bol predtým. Samozrejme, bolo by naivné predpokladať, že v dôsledku reštriktívnych morálnych nariadení by z verejného života úplne vymizli všetky prejavy erotiky. Naopak, práve mimoriadne silná represia, ktorá vládla tomuto „obdobiu prudérie“, vyvolala neskorší sexuálny ošiaľ v pravom slova zmysle.

 

 
Ako Milena roztiahla stehná
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.10.2016
„Milena a ja už dlho používame rôzne, aj bláznivé, sex hračky. S normálnym vibrátorom to dokáže každý, ale čo ma napadlo, keď som uvidel v našej drogérii obyčajný kozmetický štetec na tvár, to si neviete predstaviť!

 

Keď som jej ho ukázal, len sa spýtavo na mňa pozerala.

 

- Nechaj ma, ja to urobím, povedal som a začal som ju  pomaly vyzliekať. Kúsok po kúsku som prechádzal jemnými štetinkami po jej tele, hlavne po jej pevných prsiach a červených bradavkách. Okamžite po dotyku sa vzpriamili. V mojich nohaviciach vyrástla už veľká hrča, ale ja som pokračoval ďalej s inšpekciou, hladkal som jej dierku a klitoris.

 

- Och áno, teraz ťa chcem cítiť v sebe, - povedala zachrípnuto a roztiahla stehná.

 

 
Manželova zrada?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.10.2016
„So svojím manželom som chodila 9 rokov, kým sme sa vzali. Mali sme spolu  už aj deti – 5 a 3-ročné dievčatká. Muž ich zbožňoval a zo služobných ciest im nosil kopu darčekov. Myslela som si, že to tak bude naveky... Veď tú najťažšiu – zbližovaciu časť života sme si už spolu prežili. Ale potom som ochorela a keď som sa vrátila z nemocnice domov, pomaly som pochopila, že som ho stratila – vlastne, nie stratila; opustil nás. ...všetko spôsobila tá hnusná choroba,“ – začala rozprávať pani Oľga.

 

 
Také neobyčajné lásky - ...fílie!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.09.2016
„Niekedy sa zamýšľam nad tým, ako sa celý svet zmenil! Keď som bol malý, všetko bolo inak a jednoduchšie. Ľudia sa stretávali medzi sebou, rozprávali „naživo“, a buď sa mali radi alebo nie. No teraz! Všetko je to naopak. Mám priateľku, ktorá je podľa mňa zamilovaná nie do mňa, ale do svojich topánok. No je to normálne? ...alebo to tu bolo vždy, len ja som zostal takmer do dôchodku nevedomý..? Juraj P.

 

 

Milý Juraj, určite ste len žili v nevedomosti. Keby ste si napríklad pred 25 rokmi, keď sa u nás, v pozostatkoch socializmu, otvoril slobodný trh a obchod, tak v každom časopise s označením "18+" (určené pre čitateľov od 18 rokov vyššie) ste mohli uvidieť biče a bičíky, latex aj čipku, masky na tvár, lásku mužov s mužmi či transsexuálov a fetišistov nôh, prstov i topánok.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 21 - 40 z 337

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates