topleft
topright
Dnes je 06.08.2020, Meniny má Jozefína

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Zaujímavosti zo sveta icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
19.07.2012

Najkrajšia striptérka na svete
Modelka Dita Von Teese sa síce v súčasnosti prezentuje ako módna návrhárka a prípadne spisovateľka /napísala knihu s radami pre ženy, ako zvádzať mužov/,  ale absolútne neprekonateľná je vo svojom umení vyzliekať sa tak, aby to bolo vkusné, dráždivé a nezabudnuteľné. Ona prvá sa pred pár rokmi vrátila k rozmarnému štýlu tzv. burlesky /niečo ako rozpustilý kabaret/, keď sa počas vystúpenia odhaľuje v retroštýle 2O.-3O. rokov.

 

 
Som blázon do...sledovania! icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
18.07.2012
Moje dievča Elena je vysoká a štíhla s dlhými nohami, s pekne okrúhlym zadkom a pevnými prsiami. Je staršia ako ja skoro o tri roky a pravdepodobne o sto rokov skúsenejšia v sexe. Za posledných osemnásť mesiacov, čo sme spolu, prebrala vedenie a iniciovala niekoľko bláznovstiev. Ale zo všetkých vecí, ktoré urobila, je najlepšie to, že ohromne vylepšila náš sexuálny život. Jedna z nich, ktorá ma naozaj prekvapila, sa stala pred mesiacom, keď sme boli dva týždne v Španielsku na dovolenke.
 
Silný osud, silná žena icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
11.06.2012
43-ročná žena z ruského mesta Novosibirsk sa vyliečila z rakoviny a stala sa svetovou šampiónkou zdvíhaní ťažkých predmetov pomocou svalov vagíny. Tatiana Koževnikovová sa netají, že na svoje prvenstvo je právom hrdá. Ako to robí Táňa: Najprv si nachystá drevené hladké vajíčko omotané šnúrkou, na konci ktorého je slučka. Toto vajce si vkladá do vnútra vagíny, potom berie závažie - mimochodom - je to niečo ako činka a váži až 6 kilogramov.
 
Vo štvorici icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 14
Napísal tabu   
22.05.2012
2-a-5-12.jpg "Tak miláčik, chceš si to rozdať?" povedal Michal, postavil sa za mňa a začal sa maznať s mojím krkom. "Nie som si istá", povedala som. "Nepáči sa mi nápad byť priviazaná a mať zaviazané oči." Ále no tak, povedal a pozrel na mňa vlčím pohľadom. "Nebudeš vedieť, ktorú časť ochutnám ako ďalšiu - tvoje prsia, tvoju dierku alebo ten tvoj sexy zadok. Budeš to zbožňovať.
 
Príbeh, ktorý o vás nevie nik icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
04.05.2012

2-a-4-12.jpg Sladký staromládenecký život

Keď sme spolu chodili a vedel som, že má prísť ona, nahádzal som špinavý riad do rúry a špinavú bielizeň do skrine. Teraz, keď spolu žijeme, soboty sú venované skladaniu opranej bielizne, opravovaniu kachličiek v kúpeľni a tráveniu dlhých hodín v obchodných domoch. Ukladajú sa poháre hore dnom alebo dolu dnom? Kto opraví pokazený vysávač? Keď sa večer konečne zastavíte, takéto veci vo vás nezanechajú romantické pocity.

 
Následky nevery icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
18.04.2012

2-1-4-10.jpgBočák zo smútku

Môj život s manželom nebol šťastný. Keď sme postupne prestali spolu aj spávať, zostala som síce s ním, ale nebola som spokojná, lebo ma stále kontroloval. Nemal rád, keď som chodievala sama von a dokonca aj moja výplata išla priamo na jeho účet v banke. Jediným dôvodom, prečo som od neho neodišla bolo to, že som nechcela, aby náš syn vyrastal v rozvedenom manželstve.  

 
Trest za impotenciu icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
16.04.2012
29-ročného Izraelčana odsúdili za odmietanie sexu. Na súd v Jeruzaleme sa obrátila manželka obvineného Tali Richmanová. Vo svojej žiadosti napísala, že jej manžel Saul Richman odmieta mať s ňou sexuálny styk. Do manželstva títo dvaja mladí ľudia vstúpili  roku 2008 a prežili spolu 10 mesiacov. Keď sa zoznámili, ženích jej povedal, že sex pred svadbou si neželá z náboženských dôvodov. Ale ani po pompéznej svadbe, ktorá prebehla podľa všetkých pravidiel, sa neponáhľal s plnením príkazu „Milujte sa a množte sa!“.  
 
Incest? icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 5
Napísal tabu   
16.04.2012
Vietor nadúval Zdenine ľahké biele šaty. Dnes bol jej deň! Skončila strednú školu. Pred sebou mala nový život. A teraz – hajde domov, pochváliť sa, že maturitu má za sebou. Zdenka prudko otvorila dvere a zastala na prahu. Otec, ktorý sedel za stolom a niečo jedol, stuhol. 19-ročné dievčatá si často neuvedomujú svoju sexualitu. Tak si ani Zdenka neuvedomovala, že zapadajúce slnko ju presvecuje ako rontgen. A otec vidí celú jej ladnú postavičku do posledného kúska.  
 
Šesť polôh v siedmom dni týždňa icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
23.03.2012
29-z-2-12.jpg Alenin úsmev bol taký sladký, že by ho museli diabetikovi okamžite zakázať. "Mám skvelý nápad, ako by sme mohli zmyselne ukončiť načatý večer!" zašvitorila. "Skutočne? No tak prezraď," povedal Marek a so záujmom sa k nej naklonil. "Možností je veľa. Čo by si povedal napríklad na hru na prostitútku a jej klienta?" "Ale ako? Pokiaľ ma sex s tebou plne uspokojuje, ani by mi nenapadlo, že by som mal za to platiť!" "Ale presne to patrí k hre!" Alena sa už vžila do roly kňažky lásky a nastrčila prázdnu dlaň.  
 
Zubná protéza icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
21.03.2012
2-1-3-12.jpg Pred štyridsiatimi rokmi si mama brala otca, lebo čakala od neho dieťa, hoci to ani nebola veľká láska. Ale stalo sa, ako to na dedine býva, rýchlo sa vystrojila svadba. Môjho otca krátko nato brali do armády na základnú vojenskú službu. Pár hodí po svadbe, keď sa už upratovalo, sa našla na stole zubná protéza. Hm - čo s ňou robiť? Nebolo to len tak, že vyhodiť. Veď ju mohol niekto hľadať.  
 
Ako z filmu icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
20.03.2012
Moja sesternica nemala šťastie na mužov. S prvým, s ktorým šla, otehotnela, vydala sa, do roka porodila dieťa a stihli aj rozvod. Odvtedy bola sama, na syna nechodili ani alimenty, ani otcovskej pomoci sa od svojho bývalého nedočkala. Keď Miško podrástol a začal chodiť do škôlky, začal sa zákonite zaujímať, kde je jeho otec. Všetky deti majú, a on?
 
Veselé príhody z ordinácie icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
19.03.2012

6-a-4-11.jpg Vibrátor

Jednu noc k nám prišiel muž s vibrátorom v zadku. Nedokázal ho vytiahnuť a bál sa niečo robiť, aby si nepoškodil kožu, prípadne nezačal krvácať. Takéto prípady nie sú ničím mimoriadnym alebo zvláštnym. Jednoducho sa to stáva. Ale, pravdupovediac, teraz som bol zaskočený aj ja a len ťažko som potláčal úsmev a tváril sa profesionálne, lebo vibrátor tam trčal zapnutý a stále vibroval!

 

 
Medové týždne s vraždou icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
06.03.2012
2-a-2-12.jpg Shrien Dewani je zámožný britský občan, ktorý vlastní a prevádzkuje domovy dôchodcov. Po tom, ako sa oženil s mladou Anni - tiež Britkou, odcestovali spolu stráviť medové týždne v luxusnom hoteli v Kapskom Meste na juhu Afriky. No čo sa nestalo... po dvoch dňoch našli Anni mŕtvu a podozrenie padlo na jej muža po tom, čo vypovedal tamojší taxikár Zola Tongo.
 
Jazyk v lone icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
06.03.2012
2-1-2-12.jpg Nikdy by som si nemyslela, že sa mi niečo také stane. Chodíme s jednou náhodnou známou do toho istého fitnescentra a po cvičení sme už viackrát strávili príjemné chvíle v saune. Nemohla som si pritom nevšimnúť jej dobrú postavu, aj keď som si jej telo prezerala len pre porovnanie s mojím. Preto mi ani jej pohľady nepripadali dvojzmyselné. Nedávno si však položila uterák tesne vedľa mňa, hoci v saune okrem nás dvoch nikto nebol.
 
Tango icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 5
Napísal tabu   
13.02.2012
Ten horúci štvrtkový večer pršalo. Sála bola prázdna a široká, so zrkadlami skoro na každej stene a troma žrďami v strede tanečnej plochy. Rozhodla som sa pre kurz tanca len pred týždňom a toto mala byť moja prvá hodina. "Zdá sa, že búrka všetkých odradila. Prídem teda inokedy," povedala som učiteľovi. "Prečo?" Jeho oči boli jasné a otvorené. Ruky mu viseli pred pásom, jedna zvierala druhú. "Pretože som prišla na skupinovú hodinu a tu nie je žiadna skupina." Ako keby čítal moje myšlienky, vybral z vrecka nohavíc diaľkový ovládač a pustil hudbu.
 
Horúce leto 3.časť icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 7
Napísal tabu   
30.01.2012
33-2-01-08.jpg Tri rôzne ruky ma hladkali, šteklili a dráždili v rozkroku. Jedna ruka pracovala na klitorise, ďalšia poťahovala pysky ohanbia. Nedokázala som kontrolovať vzdychy a výkriky. Cítila som, že som úplne mokrá, silno vzrušená a ruky sa len striedali a striedali a vždy nové a nové ma nanovo privádzali k vrcholu a dráždili do zamdletia. Náhle jedna ruka vytvorila dva vztýčené prsty a začala prehľadávať vnútro mojej jaskynky.
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 161 - 180 z 337

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates