topleft
topright
Dnes je 21.09.2021, Meniny má Matúš

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Krásny kľud
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

Pri predohre však môže byť muž aj pasívny. Ľahne si s mierne rozkročenými nohami na chrbát a partnerka si kľakne nad neho. Nakloní sa tak, aby sa stvrdnutými bradavkami dotýkala partnerovej tváre a umožnila mu vziať ich medzi pery a stimulovať špičkou jazyka.

8.jpg

 
Otázky a odpovede
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Muž si rád vypije

 

Som v štvrtom mesiaci tehotenstva a niekoľkokrát sme sa s mužom milovali vtedy, keď mal vypité. Aj do mňa ejakuloval. Nepreniknú jeho opité spermie do dieťaťa?

 

Nemusíte sa obávať. Plod je dobre chránený pred vonkajšími vplyvmi. Skôr si dávajte si pozor, v ktorých polohách sa milujete, lebo niektoré z nich môže v neskorších štádiách vyvolať predčasný pôrod. Pre dieťa by bolo veľmi zlé, ak by ste pili vy sama, lebo ono sa živí a rastie z látok, ktoré dostáva od vás, z vašej krvi. Vy sama počas tehotenstva nesmiete piť v žiadnom prípade. ili6.jpg

 

 
Prečo som sa vyspala so šéfom?
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
Stáva sa to dosť bežne. Niekedy je za tým naozajstná láska, očarenie z moci, niekedy vypočítavosť. Tri ženy nám porozprávali svoje príbehy /vrátane najdôležitejšej časti: aký z toho mali úžitok/.

 

Plávanie neskoro večer

 

Mala som 27 rokov a pracovala som na oddelení PR. Môj šéf  bol o desať rokov starší a ženatý. Ale pár týždňov po tom, čo sme sa spoznali, od neho žena odišla.

ilu10.jpg

 
Nešťastná vzbúra týranej ženy
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
Braňo už hodinu sedel v staničnej reštaurácii. Pil. Mračil sa, spomínajúc, ako pred mesiacom odchádzal z väzenia. Nikto ho nečakal: matka zomrela, ženu nemá, priateľov postrácal, kým sedel osem rokov za znásilnenie. Vtedy sa u známych zapozeral na modrookú Julku so zdvihnutým noštekom. Ona ho odmietala, on bol opitý. Prilákal ju k sebe a potom, ako ju "mierne prefackal", ju znásilnil priamo v predsieni. Spamätal sa, keď na neho civela, celá sa trasúc od strachu a rozotierajúc si krv po nohách. Začal sa ospravedlňovať, ale zilustrac3.jpgazerala ako kakabus, pery sa jej triasli. A o pár dní na základe oznámenia 17-ročnej Júlie Braňa zatkli...

 

 
Zakázaný muž
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

ia.jpgLáska nepozná morálku. Napriek tomu trápi mnohé ženy zlé svedomie, keď sa zamilujú do kamarátkinho partnera.

Karla, už dva roky single, je fascinovaná novým mužom, s ktorým sa zoznámila:

 

jeho očami, jeho kučeravou hlavou. Keď na záver rozhovoru vysvitne, že je to súčasný priateľ jej celkom dobrej známej z práce, už je neskoro…

 

Nie, hovorí jej hlava – toto kolegyni neurobím, a ani ja už nechcem znovu trpieť kvôli  zadanému mužovi. Jej srdce však hovorí niečo iné.

 

 
 
Úsmevné príbehy
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

     Každému sa občas prihodí, že veci nedopadnú tak, ako majú a človek sa poriadne zapotí hanbou, alebo naopak zasmeje ako nikdy v živote.

Často trapasy vznikajú, keď sa niekto vráti domov skôr, než má, alebo keď sa objaví cudzí človek tam, kde ho nikto nečaká. Niekedy sa objaví vlastné dieťa v okamihu, keď má už dávno spať. Zábavné sú ale aj iné príhody ...

 

Jozef 35 - Môžete sa legitimovať?

 

     Bol som ženatý, ale doma nám to príliš neklapalo. Veľmi skoro som si našiel milenku, ale možností, kde sa stýkať bolo minimum, a tak sme sa veľmi často milovali v prírode. Raz v lete sme boli na detskom ihrisku na lavičke. Keď sme boli v najlepšom, kde sa vzali, tu sa vzali príslušníci mestskej polície a svojim autom zastavili tak, aby nás poriadne osvietili. Ak si myslíte, že okamžite odišli, tak sa vážne mýlite. Nebolo im hlúpe, aby vystúpili z auta a nechali nás legitimovať.

 

ia2.jpg
 
Osvieženie icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
"Existuje iba jedna vec, ktorú mám radšej ako popíjanie koktailu pri bazéne a to je olizovanie vtáka pri bazéne. Čo vám budem hovoriť? Chuť čerstvého semena je pre mňa ako nektár a keďže sa rada opaľujem, kde by to mohlo byť lepšie ako pri bazéne. Je to jednoduché, nie? 
 
Sekretárka icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
2-1-03-08.jpgAko mladík som chodil do práce rád, s nádejou, že znovu strávim nejaký čas v blízkosti našej sekretárky. Bola to asi 30-ročná žena, vždy vzorne upravená. Dostával som od nej príkazy na jazdu. Páčila sa mi, prechovával som k nej potajomky obdiv a úžas v okamihoch, keď som čakal na jej pokyny. Deň za dňom som sa presviedčal, že som sa zamiloval, avšak túto myšlienku som sa snažil zahnať a potlačiť.
 
Mojich päť milencov icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
Môj milostný život bol hneď od počiatku odsúdený na neúspech. Videli to všetci, iba ja nie. To tak býva, keď ste "tá druhá". On bol ženatý, s dvomi deťmi. Ale verila som mu slepo, keď mi tvrdil, že rozvod u nich doma je len otázkou času. Že sa tam cíti ako vo väzení, že si so ženou nerozumejú, že sa hneď potom vezmeme. Prešlo šesť rokov.
 
Zbavil som ju panenstva icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
30.11.1999
2_3-A-10.jpg Vlak zastal. Vystupovať. Keď sa znova pohol a nástupište sa vyprázdnilo, zostal som tam len ja. V poslednom liste mi napísala, že ma príde čakať. Dobre, tak asi nie. Pred pár týždňami som si podal inzerát: Mladý, sympatický muž by sa rád zoznámil s príjemnou dámou... Očakávaný nával uchádzačok sa však nekonal. Jediná odpoveď prišla z Trenčína. Dotyčná mi však nezaslala ani fotku, ani nenapísala svoj vek.
 
Horúci sex nad oblakmi icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
30.11.1999
chory_je_zivot_bezsexu.jpg Bola som na ceste do New Yorku. Moje povolanie fotografky spôsobilo, že sa zo mňa s rastúcim úspechom stala častá zákazníčka letových spoločností. Medzi časom sa stalo samozrejmosťou, že moji zamestnávatelia mi objednávali lístky do prvej triedy - ale začínala som úplne ináč.

 

 
Okresný bujak icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 7
Napísal Tabu   
30.11.1999

Panictvo som stratil vo veku 13 rokov na ihrisku. Odvtedy som spal s toľkými ženami, že ich už ani nerátam. Ľudia sa ma pýtajú - je to viac ako 100? Smejem sa. Je to oveľa viac ako 100. Možno si myslíte, že by ste chceli byť na mojom mieste... Avšak, keby bola moja sexuálna história mojím zdrojom hrdosti, teraz by som vám to tu nerozprával. Som závislý na láske a sexe a musel som sa pozrieť do očí hroznej pravde: muž, ktorý robí veci ako ja, nie je považovaný za dobrého muža. A ja by som chcel byť dobrým mužom.

 
Nečakaná návšteva icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 12
Napísal tabu   
30.11.1999
6-1-03-08.jpg Mala som na sebe priesvitnú ružovú košieľku, ktorá bola zaviazaná tenkou stužkou na prsiach, inak celá roztrihnutá, takže mi zakrývala iba kúsok pŕs. S nohavičkami som sa vôbec neobťažovala, veď som si práve vyholila mušličku. Musela byť vyholená dohladučka, aby ani jeden chĺpok nerušil môjho pána pri lízaní mojej krásnej lastúrky.
 
Rozkoš pri bazéne icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
30.11.1999
8-2-8-10.jpgV ten deň bolo veľmi teplo a nad mestom sa vznášala azúrovomodrá obloha. Našťastie viedla moja cesta von z preplneného centra k nádhernej vile nejakých zámožných ľudí, kde bolo treba opraviť zariadenie na filtráciu bazéna, ukrytého v prekrásnom parku pred očami zvedavcov. Obyvatelia tejto luxusnej vily mohli byť so svojím životom spokojní, avšak, ako som sa sám presvedčil, aj tam sa našla žena - dokonca mladá a krásna, ktorá sa napriek množstvu peňazí cítila osamelá.
 
Stopárka icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 7
Napísal tabu   
30.11.1999
Bol som na ceste domov po dobrom obchode. Nasledujúci deň bola nedeľa a v pondelok som už potreboval byť opäť v práci. Tešil som sa na chvíle oddychu pri televízore. Zrazu som v diaľke zbadal odťahové auto, vodič tam bol tiež. Keď som sa priblížil, uvidel som ženu, ktorá na mňa kývla. Mal by som zastaviť, vravel som si, čo ak by som potreboval pomoc ja? Zastal som teda, ona podišla k autu.
 
Úplne oholená icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 10
Napísal tabu   
30.11.1999

30-1-11-08.jpgChodím so svojím terajším priateľom Petrom už päť mesiacov. V posteli je absolútne brilantný, ale občas vie byť dosť náročný. Našťastie je dosť pozorný k mojim potrebám a miluje, keď ma môže hladkať a dotýkať sa ma. Minulý týždeň sa ma pýtal, či som niekedy rozmýšľala nad tým, že by som si oholila chĺpky na ohanbí... Vždy som mala dosť husté ochlpenie, ale nikdy ma to predtým nenapadlo. Zdalo sa, že muži sa viac zaujímajú o zvyšok môjho tela, hlavne o moje prsia, ktoré sú dosť veľké a neovísajú.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 141 - 160 z 339

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates