topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Perverzné zvieratá
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
24.06.2014

Traduje sa, že každé vychýlenie od normálu v sexuálnom správaní ľudí je „neprirodzené“. A preto sú najmä v USA a niektorých arabských krajinách isté sexuálne praktiky dokonca zo zákona trestné, lebo ide o „hriech voči prírode“. Pritom je zvieracia ríša plná rôznych nezvyklostí alebo až perverzností. Dokonca si zvieratá vychutnávajú aj orálny sex. Vyskytuje sa u nich znásilnenie, sadizmus, exhibicionizmus a tak podobne.

 
Sexuálne trapasy
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
26.05.2014
 Zoznam sexuálnych trapasov, ktorým by sme sa radi vyhli, môže byť zdanlivo nekonečný. Každý sme iný, a tak aj každý berieme inak trapasy. Nad čím sa jeden zasmeje a mávne rukou, druhý sa začervená a tretí kvôli tomu utečie zo vzťahu a do nekonečná sa trápi, čo to vlastne neustále vyvádza. Rovnako ako v prípade zubného kazu, je  najlepšie trapasom predchádzať včasnou prevenciou. Pozrite sa s nami na niekoľko "nehôd" aj na rady, ako sa im vyvarovať.

 

 
Frajerka
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
18.05.2014
Som jeho najlepšia kamarátka – iba to? Stali sme sa milencami hodnú dobu predtým, ako sa prvý raz oženil. Stretli sme sa, zamilovali, on sa mi doslova vryl do srdca aj bytu. Bolo to všetko skvelé, hoci s výhradami.

 

Spočiatku sme boli jedno telo, jedna duša – doslova. Naše telá si vyhovovali a vychádzali v ústrety, ja som ho chápala, aj všetky poryvy jeho mysle. Spoznala som ho ako okúzľujúceho spoločníka aj ako nudného nocľažníka, i namysleného hlupáka.

 

 

 
Pre mladú nevestu
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
08.05.2014

Z dnešného pohľadu humorný pohľad na „manželské povinnosti“ podľa manželky anglického reverenda Smythersa z roku 1894.

“Ako sa správať a ako zaobchádzať s intímnymi a osobnými vzťahmi vo zväzku manželskom k prospechu nezrušiteľnosti tejto požehnanej sviatosti a pre slávu božiu,“ - napísala Ruth Smythersová, milovaná žena reverenda L.D. Smythersa, pastora metodistickej cirkvi, pri výročnom regionálnom zhromaždení. Vydané roku pána 1894.

 

- Pre citlivú mladú ženu, ktorej sa dostalo riadne vychovanie, je svadobný deň paradoxne dňom najšťastnejším a najhroznejším zároveň. Kladným okamihom je svadba sama o sebe, kedy je nevesta stredom pozornosti a odohráva sa krásny, Bohom požehnaný ceremoniál, ktorý symbolizuje jej triumf nad mužom, ktorého si k sebe pripútala, aby vypĺňal všetky jej túžby po zvyšok života pozemského.

 

 
10-percentná menšina
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.04.2014
Odborníci zistili, že v skupinách návštevníkov sadomasochistických klubov sa prakticky nevyskytuje sexuálnej delikvencie a kriminalita. Obojstranne dobrovoľná sexuálna aktivita dáva účastníkom istotu a zbavuje ich rizika vydieranie alebo vykorisťovania. Vo svojich dôsledkoch potom znižuje sexuálnu trestnú činnosť.

 

Agresívne správanie zvierat i človeka vychádza z ich samotnej podstaty. Je súčasťou ich prirodzenosti. Sexualita a násilie predstavujú neraz akési spojené nádoby. Určité formy násilia sa dokonca stali prirodzenou súčasťou sexuálneho života mnohých z nás.

 

 
Čo by žena nikdy nemala hovoriť svojmu manželovi
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.04.2014
Manželstvo je predovšetkým o dôvere a vzájomnej tolerancii. Hoci sem a tam sa manželia pohádajú, neznamená to, že ich vzťah je nefunkčný. Mnohokrát je to práve naopak. Preto odborníci všetkým párom kladú na srdce, aby aj pri najväčšej nezhode zostali k sebe taktní a slušní.

 

Čo by teda ženy nikdy nemali hovoriť svojim manželom?

„Áno, mala som orgazmus“ - aj keď to tak v skutočnosti nebolo.

 

 
Dvaja plus jeden, ale nejde o sex! 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.03.2014

Priateľstvo medzi mužom a ženou je založené na istej hre podobnej zvádzaniu:  „Páči sa mi, keď si všimne môj nový účes, šaty, keď mi robí komplimenty. Občas ho zvyknem podpichovať, že vieme o sebe absolútne všetko s výnimkou toho, aké by to bolo, keby sme sa milovali. A bavíme sa ďalej na túto tému, lebo vieme, že sa to nikdy nestane. Táto situácia dodáva nášmu priateľstvu zvláštne čaro, pretože nikto z mojich kamarátok nemá takého dobrého mužského priateľa ako ja, a ony mi to závidia.“

 
Dvaja plus jeden, ale nejde o sex! 1.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.03.2014
Keď sa muž priatelí so ženou – vznikne z toho zákonite láska? Polovička opýtaných hovorí: obyčajné, normálne priateľstvo medzi mužom a ženou nie je možné  kvôli  fyzickej odlišnosti oboch pohlaví a teda aj možnej a pravdepodobnej sexuálnej príťažlivosti.

Samozrejme, ďalší opýtaní veria na silu priateľstva a tvrdia: jednoznačne áno, priateľstvo medzi mužom a ženou je možné. Vyzerá to teda tak, že najväčšou hrozbou kamarátstva muža a ženy v dospelom veku  je sex. Aké je jeho miesto v takomto vzťahu? Táňa a Rudo sú priateľmi už  25 rokov. Každý z nich má aj svojho životného partnera, ktorý na toto ich kamarátstvo žiarli.

 
Najčastejšie mýty o manželstve
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.02.2014
Mnohí ľudia vstupujúci do manželstva majú naivné predstavy, že stačí, keď sa budú mať s partnerom radi a všetko pobeží hladko samo od seba. Lenže život nie je rozprávka, kde víťazí dobro nad zlom a všetko zlé sa končí svadbou. V reálnom živote obvykle  práve svadbou všetko ešte len začína.

 

Naivita, neznalosť zákonitostí manželského vzťahu a lipnutie na nereálnych predstavách potom vedú k problémom a konfliktom, ktorým sa obvykle nevyhne žiadne manželstvo.

 

Je preto veľmi dôležité vyhnúť sa všetkým tým mýtom a fámam, ktoré o manželstve kolujú. Odborníci zostavili nasledujúci rebríček najčastejších mýtov a omylov.

 

 
Posadnutosť po dieťati môže viesť k rozchodu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.02.2014
Biologické hodiny začnú biť jedného krásneho dňa u väčšiny žien. Zrazu akoby pre nich nič iné neexistovalo a po ničom inom netúžili. Túžba po dieťati sa stane ústredným motívom ich ďalšieho bytia. Ak to isté zdieľa aj ich partneri, potom je všetko v úplnom poriadku, ale keď to tak nie je, môže na tom skrachovať aj doteraz krásny vzťah.

 

Keď už sa dvaja ľudia rozhodnú pre dieťa, sú na to väčšinou už naozaj pripravení. Dieťa sa stáva takou nadstavbou ich vzťahu. Je to, čo by ich po celý ďalší život malo vzájomne napĺňať. Málokto si však ale uvedomuje, že rozhodnutie nemusí viesť k okamžitému otehotnenia.

 

 
Najbizarnejšie príčiny rozvodu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.02.2014
Nie vždy je nevera hlavným dôvodom, prečo sa manželské páry rozvádzajú. Medzi kuriózne príčiny rozvodu patrí napríklad televízia alebo domáce práce. Zišlo by vám na um, že sa môžete rozísť aj kvôli papagájovi?

 

Papagáj

 

Istá Číňanka požiadala o rozvod vo chvíli, keď jej papagáje po návrate z mesačného pobytu u rodičov začali vykrikovať slová rozvod, buď trpezlivá a milujem ťa. Žena vzala papagáje do súdnej siene, aby jej dosvedčili, že ju manžel podvádzal.

 

 
Tajomstvá Orientu
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
28.12.2013
V starej Indii, ako aj inde v starom svete, bol sex oslavovaný a skúmaný bez akejkoľvek hanby.

 

V období medzi 1. a 4. storočím nášho letopočtu spísal istý svätý mudrc menom Vatsyayana, pochádzajúci z Benares, všetko to o sexuálnych praktikách svojho národa, čo sa mu podarilo zistiť. Výsledkom bola kniha podrobne popisujúca sexuálne zvyky a dostala názov Kámasútra. Je to však skôr esej ako kniha na čítanie – jej názov totiž v preklade znamená „Veda o potešení“.

 

Kniha odzrkadľuje privilegovaný svet lenivosti, luxusu a intríg, do ktorého patril aj Vatsyayana. Zmyslom života hornej vrstvy indickej spoločnosti bolo dopriať si potešenie. Títo ľudia boli posadnutí zvádzaním a sexom. A hoci to bola spoločnosť materialistická, napriek tomu dosiahla pozoruhodnú duchovnú dimenziu, do ktorej bol sex vstupnou bránou

ilu13.jpg

 
Zákaz žobrania?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
26.12.2013

Pohlavný styk je vždy aj mocenskou hrou. Zriedkavo sú totiž pri ňom obaja partneri úplne rovnocenní. Niektoré ženy a muži sa vyžívajú v tom, keď môžu partnerovi vo veciach erotiky niečo odmietnuť. Vysvetlenie je jednoduché: Vzrušuje ich partnerovo žobronenie! Čím viac ich prosí a nalieha na nich, tým viac sa vzrušia.

Dominik (51) hovorí: „Neexistuje nič vzrušujúcejšie, ako mať pred sebou ženu, ktorá ma takpovediac na kolenách prosí, aby som ju už konečne priviedol k orgazmu. Niekedy svoju manželku nechám aj hodinu prosíkať, pretože to vo mne vyvoláva neskutočne príjemný pocit.“

 

Potvrdzuje to aj Lena (29). Tri roky pracuje ako domina a vášeň vyvolanú prosíkaním dobre pozná. „Mnoho mojich zákazníkov ma aj hodinu prosí, aby som im dovolila bozkávať mi nohy. Často pritom ide skôr o odriekaciu hru ako o naplnenie túžby. Boli by sklamaní, keby som im hneď vyhovela.“

i23.jpg

 
Zamilovaní do hviezdy
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.12.2013

U tínedžerov je takmer bežné, že sú „zbláznení“ do nejakého populárneho speváka alebo herca. Avšak aj ľudia po puberte mávajú vzdialené objekty túžby.  Svojich ctiteľov má každá významná osobnosť spoločenského života – politici, spisovatelia, režiséri či modelky. Ich obdivovatelia zbierajú všetko, čo sa týka idolov, napríklad fotografie, knihy a filmy. Niekedy sa pokúšajú aj osobne sa s nimi stretnúť a prechovávajú k nim city, ktoré sa v podstate nelíšia od reálnej zamilovanosti. Psychológovia zistili, že toto pre mnohých detinské správanie má na platonicky zamilovaného človeka pozitívny efekt. Zvlášť v krízových obdobiach môžu takéto vzťahy poskytnúť obdivovateľovi silnejšiu oporu ako partnerský zväzok s „reálnou“ osobou. Takáto láska nespôsobuje žiadne utrpenie, keďže zo strany zbožňovaného prominenta nedôjde k odmietnutiu ani  k výsmechu.

k4.jpg

 
Zas to nevyšlo...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.10.2013
Stále sa zoznamuje s nesprávnymi mužmi. Okolo nej sú samí chlapi, s ktorými sa nič seriózne neoplatí začínať. On má „smolu“ na egoistické ženy, ktoré ho chcú len „vycicať z peňazí“ a potom zmiznúť...

 

Klasické frázy a klišé, s ktorými sa stretáva v rodinnom či priateľskom kruhu každý človek zrelý na manželstvo, ale ktorému sa akosi nedarí natrafiť na toho správneho.

 

Striedanie rozčarovaní a neúspešných románikov niekedy robí dojem, že sa opakuje jedna a tá istá scéna, v ktorej sa menia len hlavní hrdinovia – úlohy zostávajú rovnaké.

iv17.jpg

 
Otázky a odpovede
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
13.10.2013
Moje vnútorné pysky sú veľmi veľké. Nie je to trápne?

Nie. Ženy predsa nevyzerajú ako bábika Barbie, každé telo je iné. Intímne operácie sa v bežných prípadoch neodporúčajú.

Mám priateľa, s ktorým nemám možnosť stretávať sa častejšie. Chodieva za mnou z iného mesta, ale u nás doma sú väčšinou rodičia alebo staršia sestra. Ešte sme spolu nič nemali. No zbadala som takú vec, že keď príde ku mne na návštevu, začína ma bolieť hlava, dokonca sa mi zdvíha aj teplota. Raz sa stalo, že sme zostali doma sami, no a práve vtedy som mala až 38 o Celzia. Keď odišiel, teplota zmizla z ničoho nič. Okrem toho netrpím žiadnou chorobou, ani chrípku som nemala, nič. Len tá jednodňová teplota a horúčava a bolesti hlavy.

atabu1.jpg

                                                  

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 121 - 140 z 337

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates