topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Nemci sú priekopníci v swingovaní (o tanec nejde)
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.01.2015

„Budeme tam musieť mať sex?“ pýta sa ma pri raňajkách môj priateľ očividne celý nervózny. Priznávam, že ma zabáva, aké divoké myšlienky mu okupujú myseľ, odkedy sme sa rozhodli, že dnes večer prvý raz navštívime swingers klub. Môže za to nárast záujmu o tento druh zábavy.

Mníchovský klub „Arkanum“ (tajomstvo) totiž práve pozýva všetkých záujemcov na „skutočnú youngster party plnú neobyčajne atraktívnych ľudí od 20 do 30 rokov. Návštevu swingers klubu vnímajú mladí Nemci ako „odreagovanie sa, dobrodružstvo a all-inclusive ponuku“.

 
Ako určiť, či vás prestala milovať...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
11.01.2015

1.Jej spoločenský život náhle naberie na intenzite: kedysi bola najšťastnejšia, keď celé noci trávila s vami na gauči. Teraz je každý večer novou príležitosťou ísť sa socializovať – starí kamaráti a spolužiaci, večerné kurzy, drinky s kolegami a neznámy „veľmi dobrý kamarát z vysokej“

2. Do postele nosí flanelové pyžamo: čas ísť spať býval kedysi plný očakávania. Teraz sa tri hodiny potuluje po dome – potom, ako ste vy už odišli do postele. Nepôjde skôr spať kvôli „veľmi zaujímavému španielskemu filmu“, o akom by ste sa kedysi zhodli, že je totálne mizerný.

 
Príbeh obyčajného dievčaťa
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
08.01.2015

Pracujem ako robotníčka na stavbe rodinných domov v Anglicku. Som obklopená väčšinou samými mužmi a musím sa priznať, že táto práca mi vyhovuje. Som rada v centre pozornosti, ktorej sa mi tu dostáva neúrekom. Každý ma chváli za postavu, za ženskú ochotu vyhovieť, za poddajnosť.  Aj ja sama cítim, že na to mám, že mám na viac ako vykonávať po celý život len fyzickú prácu. Preto som rada súhlasila, keď jeden z kolegov navrhol, že pošle moje fotografie do časopisu, v ktorom sa stále objavujú nové a nové modelky-dievčatá rôznych profesií. Neprešli ani dva týždne a už som dostala ponuku na celý fotoseriál. Podmienkou bolo napísať pár slov aj o sebe a o svojom prežívaní sexu.

sexualita_1.jpg

 
Nová láska
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.01.2015

V súčasnosti sa podľa štatistík rozvádza takmer každé druhé manželstvo, ale väčšina rozvedených mužov a žien v priebehu nasledujúcich troch rokov uzatvorí ďalšie manželstvo. Môžeme teda skonštatovať, že láska a manželstvo sú ešte stále pre ľudí dôležité, hoci v dôsledku rozvodov dochádza k zmenám v zložení rodiny. Úplné rodiny tvoria menej ako tretinu všetkých domácností, z čoho vyplýva, že väčšina detí nevyrastá s oboma rodičmi. Takmer polovica dnešných detí žije len s jedným rodičom, ktorý žije s novým partnerom alebo sám. Pomerne vysoké percento detí vyrastá v rodine s nevlastným otcom alebo matkou a tiež s nevlastnými súrodencami, a ak sa aj táto rodina rozpadne, žijú v „nevlastných rodinách“. Za týchto okolností nadobúdajú sexuálne otázky nový význam, ktorý v pôvodnej rodine nebol.

 
Impotencia po pôrode
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.12.2014

Muži môžu svojou prítomnosťou pri pôrode ženám veľmi pomôcť. Ale nie všetci z nich príchod bábätka na svet úplne v pohode a bez následkov zvládnu. Toto potvrdzuje aj príbeh spisovateľa Martina Daubneyho, ktorý mal až do pôrodu so svojou manželkou desať rokov kvalitný sexuálny život. Po tom, ako bol prítomný pri pôrode svojej ženy sa u nich všetko zmenilo. Stratil chuť na akékoľvek intímnosti so svojou manželkou a odvtedy odmieta sex!

 
Milenec podľa vzoru kamarát
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
28.12.2014

Aj vaši najlepší kamaráti vedia byť otravní? Máte jedného, ktorý nezavolá tri mesiace tvrdiac, že bol „zavalený prácou“; druhého, ktorý zabudne na vaše narodeniny a ďalší štyrikrát po sebe zruší večerné stretnutie. Ale budete sa s nimi kvôli tomu hádať? Samozrejme, že nie. Možno párkrát zamrmlete za ich chrbtom niečo nepekné, ale nič viac. No boli by ste natoľko zhovievaví, keby išlo o vášho partnera? Keby vám partner zrušil rande a vyhováral sa na priveľa práce, mykli by ste plecom a odložili to na inokedy? Asi ťažko.

Sme obdivuhodne tolerantní voči svojim kamarátom. Veľmi radi im odpúšťame ich pochybenia a zlé vlastnosti. Ale keď sa jedná o našich partnerov, každá situácia a správanie je pozorne sledované – aby sme to neskôr vytiahli na svetlo ako výčitku.

 
Ako podľa žien vyzerá ideálny muž?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.12.2014

Čo žena, to iný názor, ako by mal vyzerať ideálny muž. Podľa mnohých románových predlôh väčšinou ide o vysokého svetlovlasého muža s vypracovanou postavou, jednoducho neodolateľného jedinca. Najnovšie ankety však odhaľujú menej romantické predstavy o mužskom ideálu. Vzhľad je do istej miery dôležitý, vyzerá to ale, že praví športovci a muži posadnutí dokonalú postavou to nebudú mať jednoduché. Podľa najnovšej britskej štúdie sú u žien jednoznačne v kurze "priemerní" muži, ktorí oplývajú spoľahlivosťou, pôsobia ako rodinné typy, sú trošku romantici, majú zmysel pre humor a rozhodne nie sú príliš veľkí dlháni. Aspoň tak to udáva podľa štúdie šesť z desiatich žien.

 
Tabu v decembri
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.2014
obalka_12-2014.jpg
 
Ako sú na tom muži s nadväzovaním vzťahov
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.2014
Nadväzovanie nových vzťahov robí čas od času problémy každému, mužom aj ženám. Nájsť toho pravého či pravú dá riadne zabrať. Často všetko skončí už tým, že sa niektorí jedinci vôbec hanbia nadviazať prvý osobný kontakt s objektom svojho záujmu. V redakcii austrálskeho časopisu Cleo sa len tak zo žartu bavili o tom, kedy bol naposledy niekto z prítomných v bare či nejakom klube "nadväzovať" nové známosti.

 

 
Princeznička
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.11.2014
Ťažko sa mi spomína na časy, keď mala moja dcérka 5 rokov. Aj pre mňa to bola krásna doba, dúfam, že pre ňu, hoci mám také výčitky svedomia a tak mi je ľúto, čo som urobila... Vtedy sme spolu šli nakupovať a náhodne sme sa zastavili v jednom obchode plnom všeličoho nepotrebného. A zrazu ju zbadala - stála tam na polici, sama medzi rôznymi suvenírmi. Bábika. Taká akurát veľká, ale v nádherných modrých zamatových šatočkách. Vlásky vlnisté a zlaté, na nich korunka.Dcéra na ňu zbožne pozerala a len vydýchla: - Mami, mami, kúp mi ju!

 

 
Úsmevné sexuálne trapasy
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
20.11.2014

Každému sa občas prihodí, že veci nedopadnú tak, ako majú a človek sa poriadne zapotí od hanby, alebo naopak zasmeje ako nikdy v živote. Často trapasy vznikajú, keď sa niekto vráti domov skôr, než má, alebo keď sa objaví cudzí človek tam, kde ho nikto nečaká. Niekedy sa objaví vlastné dieťa v okamihu, keď má už dávno spať. Zábavné sú ale aj iné príhody ...

 
Naveky spolu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
15.11.2014

Musíte si to priznať: váš súčasný partner sa vám zdá ideálny, obaja máte radi čínske jedlo a reprízy seriálov, dobre si rozumiete s kamarátmi toho druhého a vášeň ešte neopadla. Vaša vzájomná fungujúca chémia a istota vám napovedajú, že by to možno mohol byť aj TEN pravý. No napriek tomu máte niekde vzadu v hlave uložené pochybnosti.  Ide o to, že mať rád rovnaké veci a vzrušujúce iskrenie nie je dosť na dlhodobý vzťah. Radšej je treba zistiť, či ste obaja naladení na rovnakú frekvenciu na hlbšej, intuitívnej úrovni. Pomôžeme vám s tým.

 
Výklad najčastejších erotických snov žien
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.10.2014
Ste šťastne vydatá a nič vám nechýba, a napriek tomu sa vám minulú noc sníval viac ako iskrením nabitý sen o príťažlivom kolegovi z práce? Znamená to, že ste v manželstve nespokojná? Je to dôvod na obavy? Rozhodne nie, jedná sa o pomerne obvyklý typ nočného videnia, my vám ponúkame rozbor šiestich najčastejších ženských erotických snov.

Existuje pomerne malý počet opakujúcich sa snov, ktoré sa s určitými obmenami môžu snívať vlastne komukoľvek, teda nie je potrebné si ich brať príliš osobne. Aj vyššie spomínaný sen o kolegovi nie je žiadnym problémom, ale javom úplne normálnym. Sny sú mimo našej kontroly a netreba z nich byť v rozpakoch, lebo v skutočnosti nemusia vôbec nič vypovedať o našich reálnych prianiach a túžbach.

 
Smutný osud neverného muža
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.10.2014

Počas milostnej aférky neriskujete len zničenie partnerského vzťahu, ale aj váš pohlavný úd. Najčastejšie si vraj penis „lámu“ neverníci. Dôvod: sex prebieha na pomerne neobvyklých miestach a je väčšinou hektický, takže dochádza k rôznym, aj kurióznym zraneniam..

 
Zranené srdcia
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.10.2014

Nezáleží na tom ako to nazvete, nevera je krutá realita. Keď má váš partner milenku, je načase prestať sa hnevať a začať plánovať pomstu – alebo sa radšej posunúť ďalej! Definícia nevery: „Nevera je niečo také, čo urobí váš partner, ale vo vašej prítomnosti by to nikdy nebol urobil.“ „Nevera je taktiež o úmysle. Nemusí ísť iba o sex alebo bozkávanie. Pokiaľ váš partner zbiera telefónne čísla s úmyslom neskôr ich v opitosti obvolávať, aj to sa môže považovať za podvádzanie.“ Či tomu chcete uveriť alebo nie, štatistiky potvrdzujú, že neuveriteľných 67% párov uvádza neveru ako príčinu rozchodu. Pokiaľ odhalíte, že váš partner zdieľa svoju lásku aj s ďalšou osobou, prestaňte so sebaľútosťou, pretože hoci nikdy nepochopíte, prečo to urobil – jedna vec je istá – prenesiete sa cez to, či sa rozhodnete dať mu druhú šancu alebo nie.

 
Môže otec bozkávať 5-ročnú dcéru?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
21.08.2014

Súčasná spoločnosť zaujíma vo vzťahu k sexualite veľmi veľkorysý postoj. Sotva by sa našiel človek, ktorý by sex nepovažoval za dôležitú súčasť svojho života, spochybňoval alebo by potláčal svoje sexuálne potreby a pocity, či by bol presvedčený, že otvorené a emocionálne prejavovanie vlastnej sexuality je nezdravé. A hoci aids nás prinútil trochu prehodnotiť naše sexuálne zvyklosti, väčšina ľudí radšej hľadá možnosti „bezpečného sexu“, ako by sa ho za istých okolností mali úplne vzdať. Dnes sa už tiež skoro nikto nepozastaví nad tým, ak vidí muža kupovať si Penthouse či partnerskú dvojicu, ako vo videopožičovni siaha po pornofilme. V rôznych talkshows môžeme počuť single žijúce osoby hovoriť o svojom životnom štýle, homosexuálov o ťažkostiach súvisiacich s adopciou dieťaťa či sexuológov vymenovávať takmer neobmedzené možnosti realizovania sexu.

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 101 - 120 z 337

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates