topleft
topright
Dnes je 17.05.2022, Meniny má Gizela

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Príbehy
Neistá a váhavá milenka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
- Mám taký problém, o ktorom sa hanbím rozprávať aj s priateľom, aj s priateľkami. Veď, ako sa mám porovnávať, keď som pri „výkonoch“ iných mileniek nebola... A tak sa sužujem otázkou, či som dobrá v posteli.

 

- Kedy vás takéto myšlienky napadajú najčastejšie?

 

- V podstate hneď po skončení pohlavného aktu. Môj milenec už zaspí, a mňa prepadnú myšlienky, či to bolo z mojej strany v poriadku. Napríklad ešte pred minútou sa jeho ústa tlačili na moje, moje ústa na jeho bruchu a pod ním, on za mnou, ja na ňom, postojačky, posediačky, poležiačky. Ako teraz môže spať - po tejto noci? Mal by mi do ucha šepkať vyznania lásky, alebo zbožňovať môj krk, a nie len tak jednoducho zaspať. Namiesto toho by mi mal priznať, že som dobrá! Presne tak!

 

- Veď viete, že vzrušenie muža a ženy ustupuje v rôznych fázach. Muž zaspí, žena sa chce maznať. To nemá s výkonom nič spoločné. Mohli by sme o tom dlho hovoriť, ale určite to aj vy teoreticky ovládate. Preto vám radíme, aby ste to vzali ako fakt, s ktorým sa treba zmieriť.

 

- Dobre, ale ja nevládzem a musím ho zobudiť a spýtať sa, či som bola dobrá...!

 

- Túto otázku by si normálny človek nemal nikdy položiť, pretože nikdy nečaká úprimnú odpoveď, ale iba takú, ktorá pohladí jeho márnivosť.

 

- Napriek tomu presne táto otázka hryzie ďalej v mojom mozgu, jednoducho preto, že na ňu nikto nedokáže odpovedať.

 

- Hovoríte nikto - teda ste to skúšali aj s inými?

 

 
Veselý Silvester
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vesel.jpg
 
Užiť si ako vo filme!
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
30.11.1999
Keď som sa vydávala, bola som panna a pevne som verila, že budem svojmu mužovi verná. Veď mám doma naozajstný poklad – podporuje ma, deti miluje a stará sa o ne, berie rôzne fušky, aby si privyrobil, pamätám si dokonca, že kedysi, keď sme nemali peniaze, tak mi chodil kradnúť kvety, len aby mi niečo daroval, aby ma potešil!

 

Aj sex sme mali normálny. Cítila som sa príjemne a bola som úplne spokojná. Pravda, len do okamihu, keď som raz na návšteve uvidela tvrdý erotický film. Neverila som vlastným očiam. Tam sa muži správali úplne inak ako môj manžel. Boli takí sebavedomí, robili to tak divoko, že sa mi o tom nikdy ani nesnívalo... Z času na čas som si na ten film spomenula, a až ma striaslo od niečoho neznámeho. Ale upokojovala som sa, že to je predsa len film, naozajstný život je o inom! Sú to len pornoherci, myslela som si, hoci pri predstave toho, ako sa tam ženy zvíjali a čo tam robili muži, som sa celá roztúžila. Hanbila som sa sama pred sebou – trochu. A tajila som to.

 

O pár mesiacov neskôr mi počas normálneho vyšetrenia u ženského lekára nahmatali nejakú hrčku. Nikomu som nič nepovedala, hoci výsledky potvrdili, že je to zhubný nádor a budem musieť ísť na operáciu.

 

Predstavte si, čo som urobila. Vymyslela som si akože služobnú cestu a odcestovala som do jedných známych kúpeľov. Bola som svojím nápadom posadnutá: možno, že umriem, ale musím si pred smrťou užiť tak, ako som to videla v tom filme!

 

 
Trpezlivosť ruže priniesla
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
Karin som spoznal na jednej konferencii a od prvého momentu som ňou bol fascinovaný. Ešte nadšenejší som bol, keď súhlasila, aby sme aj naďalej udržiavali kontakt, hoci bývala v inom meste ako ja.

 

A tak sme potom absolvovali niekoľko krátkych stretnutí, pretože si mohla vziať len jeden deň voľna. Veľmi som si želal, aby mohla u mňa niekedy aj prespať, no na druhej strane som sa bál, či by ju práve moje naliehanie neodradilo. A ja som toto nežné stvorenie nechcel stratiť.

 

Pri poslednom stretnutí som sa však rozhodol navrhnúť jej čosi zaujímavé.

 

„Karin, čo by si povedala na niekoľkodňovú spoločnú dovolenku?“

 

„To nie je zlý nápad,“ odvetila so šibalským úsmevom, „ak si ochotný podstúpiť štrapácie spoločnej dovolenky so mnou...“

 

Nechápal som, o čom to hovorí, no napriek tomu sme si dohodli termín, ktorý nám obom vyhovoval.

 

Teraz toto božské stvorenie s nádhernými mäkkými blonďatými vlasmi až po plecia sedelo naproti mne vo vlaku. Bola vysoká, s nádhernou postavou aj tvárou. Jednoducho, všetko na nej bolo krásne. Keď sa smiala, bola ešte okúzľujúcejšia. Niet divu, že sa moja mužská predstavivosť koncentrovala len na dnešný večer a najmä na prvú spoločnú noc.

 

No čoskoro prišla studená sprcha.

 

Keď sme dorazili do penziónu, v ktorom sme mali bývať, Karin objednala dve jednoposteľové izby. Aj keď som si to tak vôbec nepredstavoval, prehltol som prvé sklamanie.

 

„Za pol hodiny ťa vyzdvihnem,“ ubezpečil som ju, keď sa odišla prezliecť do svojej izby.

 

Možno som tú polhodinu presne nedodržal, no keď som vstúpil do Karininej izby, stála tam len v podprsenke a nohavičkách.

 

„Ach, už si tu?“ spýtala sa v rozpakoch.

 

„Áno, musel som sa predsa pozrieť, ako si sa zabývala, a najskôr ťa poriadne privítať...“

 

Vzal som ju do náručia a dali sme si horúci bozk.

 

„Sklamaný?“

 

„Prečo?“ nechápal som.

 

„Tým, že nebývame spolu. Vieš, v takýchto malých penziónoch sa to inak nedá. Ale neboj sa, aj tak to bude... Len musíš byť trpezlivý.“

 

Potom mi túžobne padla do náručia a silno sa ku mne privinula. Na čo ešte čakám? pýtal som sa v duchu. No spomenul som si, že mám byť trpezlivý. Tak som ju len silno objal. Karin sa zachvela.

 

„Ach, ty,“ zašepkala, „...čo to so mnou vyvádzaš?“

 

Držal som ju a bozkával všade, kde som len dočiahol: na vlasy, čelo, oči, ústa, šiju a postupoval som stále nižšie po jej vyšportovanom dievčenskom tele, ktoré bolo krajšie, než som si kedy vo svojej fantázii predstavoval. Cítil som, ako sa mi jej úžasné telo poddáva a mäkne mi v rukách. Začala ma mlčky hladiť, pričom okúzľujúco voňala a vzdychala. Položil som ju láskyplne na posteľ a pokračoval v láskaní.

 

Vítali sme sa dlho. Dráždivo a náruživo. Ale len bozkami.
 
S ktorou som spal?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
Bolo leto, nádherné počasie. K tomu ešte školské prázdniny, posledné  v živote. O dva týždne som mal nastúpiť do zamestnania. Preto som sa rozhodol podniknúť cyklotúru naprieč Slovenskom. Úplne sám.

 

A tak som sa vydal na cestu. Po siedmich či ôsmich dňoch som dorazil do jedného mesta, na mene nezáleží, a ubytoval sa v malom hoteli. Bol som už na smrť unavený.

 

Keď mi majiteľka hotela išla ukázať moju izbu, poznamenala, že tu má okrem mňa iba dve návštevníčky – osemnásťročnú študentku a svoju priateľku. Práve obidve stáli na chodbe a živo sa spolu bavili.

 

Tá jej priateľka bola pomerne vysoká a tenká, s pozdĺžnou tvárou s veľkými, prenikavo modrými očami, v ktorých sa zračila dobrota. Bola to srdečná tvár asi štyridsaťročnej ženy. Čierny habit ukrýval jej postavu, no napriek tomu som mal pocit, že pôsobí takmer nadpozemsky.

 

Dievča pri nej vyzeralo ešte mladšie, ako v skutočnosti bolo, a k tomu pôsobilo neuveriteľne placho. Nebola krásna, ale ani škaredá. Skôr obyčajná a milá, skrátka, sympatická.

 

Zdvorilo som ich pozdravil a už som bol vo svojej izbe, kde som okamžite zaspal. No zrazu som sa prebudil na akýsi nezvyčajný šum! Celý stuhnutý som so zavretými očami ležal a načúval. Potom som to opäť začul. Tiché, opatrné dýchanie! A ťapkanie bosých nôh na podlahe!

 

Hlavou mi prebehli tie najneuveriteľnejšie myšlienky! Všade okolo bolo tma. Ani len svetielko sa mi nedostalo cez silno zatlačené oči. Takže votrelec nezasvietil? Zámerne? Pretože ma nechce zobudiť? Ale prečo?

 

Kroky sa približovali! Zrazu nejaká látka zašušťala hneď vedľa mojej postele. Ten dych bol celkom blízko, cítil som ho na krku, no tváril som sa, akoby som pokojne spal. Ale bol som napätý. Čo ak si votrelec robí zálusk na moje peniaze? Chce ma okradnúť? Ale ktorá z tých troch žien, čo tu bývajú, by to bola schopná urobiť?

 

V duchu som začal rátať. Raz...dva... tri. Pri šestnástke som počul to dýchanie znovu a ucítil ľahké pohyby s dekou. Len s úžasným vypätím síl som sa neposadil. Naďalej som predstieral, že spím, no trocha som pootvoril oko. V tej tme som nerozoznal viac než siluetu postavy. Ruka pod mojou prikrývkou sa pohla... zamierila priamo k môjmu penisu, ktorý akoby na povel začal od vzrušenia navierať. Nemohlo ma to prezradiť?

 

Ruka mi ležala na úde bez pohnutia, teplo jej dotyku mi prechádzalo celým telom. Ale toto nemôžem predsa dopustiť! znelo mi neustále v hlave. Zároveň som však mal aj veľmi príjemný pocit!

 

 
P.F. 2020
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

silvester2019.jpg

 
Šťastná nevernica
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
Som vyše 20 rokov vydatá, budem mať 48 rokov a mám tri deti. Manžel bude mať onedlho 60 rokov a na rozdiel odo mňa je už nejaký čas nezamestnaný, len príležitostne si privyrába. Už niekoľko rokov to medzi nami „neklape“.

 

Pred niekoľkými rokmi som sa zoznámila na školiacej akcii s jedným mužom. Vekovo je ako môj muž a navyše rozvedený. Donedávna sme boli iba dobrí známi. Ale cítila som, že veci sa postupne kryštalizujú. Býva neďaleko od nás a keď som raz u neho cestou zo zamestnania zazvonila, vedel, že je to iba zámienka.

 

Stalo sa, čo sa zrejme stať muselo. Prvé minúty som cítila ostych ženy, ktorá okrem manžela ešte nikoho nemala. Ale jeho skúsené ruky ma tohto pocitu rýchlo zbavili; mala som pocit, že od chvíle, keď mi stiahol nohavičky až po okamih, kedy mi jemne, ale rozhodne roztiahol stehná a začal inak, než som bola zvyknutá, nútiť môj núkajúci sa dráždec, aby stuhol, orosil sa a triasol rozkošou. Potom som zažila po dlhšom čase súlož s vyvrcholením.

 

Odvtedy sa stretávame každý týždeň. Zdržím sa asi pol hodinu, až hodinu. Manžel už mal poznámky o mojom dlhom pracovnom čase. Medzi nami je toho čoraz menej a ak, tak iba keď on v noci príde, odbaví sa a zaspí.

 

Z celej situácie viním jeho a mám pocit, že môj priateľ ma napĺňa telesne (tu skôr vypĺňa), ale aj viac, lebo cítim potrebu sa s ním o všeličom rozprávať, čo doma nie. Tam sa venujem výlučne deťom a svojim povinnostiam.

 

Nie som si istá, či robím dobre a kde to vlastne skončí. Manžel o mňa svojím spôsobom stále stojí, ale výčitkami sa už neumáram. Cítim však narastanie celkovej túžby - občas si to urobím aj sama a niekoľkokrát som sa prichytila pri myšlienke mať to aj s inými, hoci aj s mladými. Viacerí mi hovoria, ako dobre vyzerám, žijem teraz celkom inak, akoby pohlavne.

 
Dve superbaby
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Príbeh 

 

Moja spolubývajúca je superbaba, ale nikdy by som si nedovolila urobiť jej nejaký návrh. Viem, že ak by neopätovala moje city, bývanie v jednej domácnosti by sa stalo mojou nočnou morou.

 

Zvykla som masturbovať vo svojej izbe, keď som počúvala, ako sa miluje s priateľom a myslím, že predstava tých jej veľkých pevných pŕs, ako sa pohupujú hore a dole, kým jazdí na jeho vtákovi, nakoniec vo väčšine príležitostí urobila svoje... Taktiež som dosiahla pár silných vrcholov, keď si sprchovala svoje vytrénované opálené telo alebo behala po byte holá.

 

Nedávno som ležala nahá na posteli s vankúšom medzi mojimi stehnami tak, že jeden roh tlačil na môj klitoris. Toto mi dovoľovalo masturbovať, keď som pomaly krútila bokmi. Pozerala som si nejaké fotky krásnej brunetky pri bazéne a predstavovala som si, že sa skláňam pred ňu a pchám jazyk hlboko do jej rozkroku. Celé moje telo sa začalo triasť, keď cezo mňa preletel orgazmus a ja som vydala ston rozkoše práve vo chvíli, keď sa otvorili dvere a vošla ona sama.

 

Ležala som tam dychčiac, ako môj orgazmus doznieval, príliš šokovaná na to, aby som sa zakryla. Po pár sekundách sa začala strašne ospravedlňovať. „Prepáč, tiež občas masturbujem,“ dodala, ale netvárila sa odmietavo.

 

„Môžem to skúsiť s tebou?“ spýtala som sa váhavo. „Ok,“ usmiala sa, rozzipsovala si texasky a vyliezla na posteľ vedľa mňa. Stiahla som jej nohavice na členky a moja tvár prešla tesne popri jej bielych čipkovaných nohavičkách. Roztiahla nohy a ja som položila prsty na záhyby jej jaskynky. Moja vlastná mušlička sa mykala od vzrušenia, keď som pritlačila na jej škárku a látka okamžite presiakla jej vlhkosťou, ktorá sa rinula z jej dierky. „Oh áno,“ zavzdychala s hlavou stále zahĺbenou v časopise, „poriadne ma vypalcuj.“

 

Stiahla som jej nohavičky cez boky a odhalila vlhkú, oholenú dieročku. Opatrne som oddelila jej pysky s palcom a ukazovákom, hľadela na vlhký ružový otvor a potom som do nej zasunula dva prsty, vedúc ich hore so skúsenou ľahkosťou. Samozrejme, že som pri mnohých príležitostiach robila to isté aj sebe, ale toto bolo úplne iné a nečakané, takže som musela skloniť hlavu k jej štrbinke a poštekliť jej klitoris špičkou jazyka.

 

Vytiahla som prsty z jej dierky a vopchala si ich do úst, sŕkajúc tie opojné šťavy. Bola som ako v plameňoch a ponorila som sa medzi jej stehná, zasunúc jazyk priamo do nej. Jej koleno spočinulo na mojej škárke, takže ma mohla dráždiť zarovno s tým, ako som ja sala jej dierku. Zúfalo som sa snažila strkať jazyk dnu a von, keď dosiahla orgazmus, vstrekujúc hojné dávky jej štiav do môjho hrdla. Spolu s trením jej nohy v mojom rozkroku to stačilo na to, aby som i ja dosiahla vrchol.

 

To bola moja prvá lesbická skúsenosť. Hrali sme sa jedna s druhou po celý zvyšok noci, počas ktorej som sa naučila, ako sať ženské prsia, naraz vypalcovať mušličku i zadok a ako si môžu dve ženy šúchať navzájom klitoris bez toho, aby sa zamotali!

 

 
Keď je muž mladší
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Od chvíle, čo vlny na svetovej prominentnej scéne po prvýkrát rozvírila 65-ročná Brigitte Trogneux - Macron, už uplynul nejaký čas. Ten bol rozhodne potrebný na utíchnutie vášní po tom, čo jej manželstvo s francúzskym prezidentom vzbudilo pozornosť takmer 25-ročným vekovým rozdielom. Novopečená prvá dáma Francúzska sa už so svojou novou rolou zžila a aj údiv verejnosti postupne opadol. Dnes je Brigitte v centre pozornosti kvôli niečomu inému: mnoho žien sa pýta, ako dokáže tak šikovne maskovať svoj skutočný vek.                  

 

Ani na Slovensku nemáme núdzu o páriky, v ktorých je ona o dekádu či viac staršia.

 

Ako to medzi nimi funguje?

 

„Keď som sa stretla s Rišom, hneď to začalo medzi nami iskriť,“ vraví Dana. „Čítali sme tie isté knihy, počúvali tú istú hudbu... dokonca sme chodili na tú istú školu.“ Ale neskôr si Dana uvedomila, že ona maturovala o päť rokov skôr ako on. „Prvé, čo mi napadlo, bolo - fíha, keď som chodila do škôlky, Rišo ešte nebol na svete,“ hovorí. Dana je taká, ako štvrtina všetkých žien na svete - chodia s mužom, ktorý je mladší ako ony.

 

Veľmi veľa žien si vie predstaviť spolužitie s mladším partnerom... Vzorom sú im celebrity ako Demi Moore (44), ktorá si kedysi vzala za manžela 28-ročného Astona Kutchera, alebo 32-ročná Cameron Diaz, ktorá randila s 24-ročným Justinom Timberlakom.

 

„Keď sa pozrieme na históriu, zistíme, že kedysi sa ženy zvykli stretávať s mužmi o pár rokov staršími. Ale v súčasnosti veľa starých pravidiel prestalo platiť, pretože sa stretávame skôr s ľuďmi rovnakých záľub, než veku,“ hovorí PhDr. Peter Schwartz, sociológ:

 

„Namiesto toho, aby ženy chodili na rande so spolužiakmi a vydávali sa za svoje školské lásky, najprv myslia na kariéru a so založením rodiny čakajú dlhšie. Pritom sa stretávajú s ľuďmi, ktorí majú rovnaké záujmy ako ony, a vek v tomto prípade nehrá žiadnu úlohu.“

 

Podľa nedávneho lekárskeho prieskumu žije až jedna štvrtina žien s mužom o dva a viac rokov mladším. Tento jav je v súčasnosti taký rozšírený, že si dokonca získal pomenovanie - tadpoling (žubrienkovanie), podľa filmu Tadpole (Žubrienky) z roku 2002, v ktorom zrelú herečku Sigourney Weaverovú (známa z filmu Votrelec) zvádza jej 15-ročný nevlastný syn.

 

Rozdiel 3 až 5 rokov

 

Pravdaže, skutočný život s mladším partnerom nie je len o tom, že dobre vyzerajúca staršia žena „pristane“ k mladšiemu partnerovi, alebo že majú spoločné záľuby.

 

„Ak je rozdiel malý, len tri až päťročný, patríte vlastne do tej istej generácie, vaše ciele sú väčšinou rovnaké a pravdepodobne ste aj rovnako načasovaní - máte rovnakú predstavu o tom, kedy sa usadiť a založiť si rodinu. Niektoré ženy si myslia, že majú viac spoločného s mužmi, ktorí sú o niečo mladší,“ tvrdí P. Schwartz. „Dnes majú ženy viac moci a sú finančne nezávislejšie. Majú väčší výber a môžu slobodne prijať pozvanie od mladšieho muža. Preto spolužitie s takýmto vekovým rozdielom nie je a ani nebude v budúcnosti žiadnym problémom.“

 

 
Úvahy muža, čo penisu robí dobre
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Áno, každý penis by bol rád trochu väčší a chcel by tiež dlhšie vydržať tvrdý. Každý mužský pohlavný orgán miluje sex, ale pokiaľ nie je istený vákuovou pumpou, môže sa stať, že sa nepostaví.

 

Zvädnutý penis vyzerá strašne a je nepríjemný. Ženy sa naňho nerady pozerajú, lebo ho prirovnávajú k pokazeným párkom!

 

... pýtate sa, čo sú to za reči?

 

Nuž – prelietavého samca!

 

- Nerobte mu dobre rukou. To už dávno vyšlo z módy. Koniec koncov, načo používať ruku, keď na to máte tak úžasne prispôsobené ústa? Plus, rukou si to my sami robíme odvtedy, čo sme mali jedenásť rokov.

 

- Anál: máme ho radi. Je to tam úzke. Treba to raz vyskúšať! Anál nám môžete dráždiť, ale len niečím malým. Napríklad prstom, tesne pred vyvrcholením, alebo tam môžete zabrúsiť aj jazýčkom, keď sa v tých partiách pohybujete. Pokiaľ vám prišlo na um hocičo iné, my sme na to už určite mysleli tiež, alebo sme to už aj vyskúšali, a poväčšine sa nám to určite aj páčilo.

 

- Najjednoduchší spôsob ako zistiť, čo by váš partner a jeho penis chceli, je vymyslieť, čo by ste chceli, aby vám urobil on, a potom mu to isté v posteli spravte vy. Alebo ak vám on robí v posteli niečo, čo vás veľmi vzrušuje, možno chce, aby ste mu to oplatili...

 

 
Roztrhnutá predkožka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Keď som mal 16, rovnako ako väčšina chalanov, som sa chcel zúfalo zbaviť panenstva,“ začína svoj príbeh mladý muž, nazvime ho pekne po slovensky Janko.

 

„Keď som sa na rodinnej oslave olizoval so sesternicinou kamarátkou a ona súhlasila, že so mnou pôjde do hotelovej izby, myslel som si, že prišiel môj čas!

 

Skončilo to tak, že sa nechala prehovoriť len na fajku, ale zdalo sa mi to ako celkom dobrá cena útechy - až kým ma nechtiac neuhryzla do žaluďa. Po pár minútach strávených v agónii sa mi podarilo uistiť ju, že budem v poriadku a že by som ostal rád sám a išiel si ľahnúť.

 

Pri podrobnejšej prehliadke svojho údu som zistil, že mi roztrhla predkožku!

 

Mal som asi ísť do nemocnice, ale nedokázal som si predstaviť, ako o tom hovorím mame a otcovi, pretože sú katolíci a už tak som sa cítil dosť zle, že som mal niečo spoločné so sexom.

 

Po pár mesiacoch sa rana zahojila aj bez lekárskeho pričinenia. Nemohol som síce po celý ten čas onanovať, ale mal som pocit, že to bol boží trest za moje hriechy. Vytrpel som si svoje, no šance na zlepšenie sa ukazovali celkom pekné, takže som mlčky trpel.

 

Prešli tri roky, kým som konečne dostal druhú šancu prísť o poctivosť. Vtedy som bol na výške na výmennom pobyte v Amerike. Baby milovali môj slovenský akcent a nevedeli sa dočkať, kedy ma skazia.

 

Po mojom treťom rande s vysokou černoškou ma ona sama pozvala do svojej izby a ponúkla sa mi. Nemienil som protestovať, tak som si nešikovne nasadil kondóm a pustil sa na vec. Stal sa zo mňa muž. Áno!

 

 
EX  čo všetko sa za tým skrýva?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Je ako tetovanie. Trochu vyblednuté, ale stále je tam. Spomienky na starú lásku, ktorá už nie je tou súčasnou láskou, a hoci zatlačená do úzadia, stále existuje a nie je zabudnutá.

 

                                  

 

Takto asi vyzerá Petrov súčasný život:

 

- Trvalo to s ňou iba šesť týždňov, ale bolo to strašne vzrušujúce obdobie. A sex rovnako - mohli ste ho bez prípravy natočiť ako pornofilm, - premýšľa Peter, keď zaspáva a spomína na dievča, s ktorým sa rozišiel.

 

Vždy, keď na ňu myslí, okamžite ho napadne, ako sa medzičasom zmenil. Stal sa jedným z tých, ktorými kedysi opovrhoval: má doma drevený nábytok, rodinné auto, v ktorom je miesto pre deti, niekoľko poistných zmlúv, každý rok plánuje dovolenku...

 

Ďalej väčšinou zaspí pred polnocou, lebo o ôsmej ráno už musí byť vo forme! Čo sa týka sexu, má teraz aj mesačné prestávky. Nie preto, že by sa sex zhoršil, ale skôr preto, že ho môže mať vždy, keď chce, je predsa ženatý...

 

Na druhej strane - jeho bývalá láska Tereza by ho určite nenechala zabudnúť na to, že existuje aj mimo kancelárie a manželstvo. Prečo sa vtedy vlastne rozišli? Bolo to už pred siedmimi rokmi. A predsa sa stále objavuje v Petrovej hlave. Je to žena, ktorej sa nikdy nezbavil. Tak ako tetovanie. Boh vie, že to skúšal. Vyhodil staré fotografie, vymazal e-maily, vyhodil tričká na spanie, ktoré si u neho nechala. Nič nepomohlo. Len čo zbadá v reštaurácii ženu, ktorá vyzerá ako ona vtedy, okamžite sa pýta sám seba, aký by bol jeho život, keby ju vtedy neopustil.

 

Oľga, Petrova súčasná žena, o tom nič nevie. Pred rokmi jej síce pri jednej vášnivej hádke vyčítal, ako veľa sexu mal s Terezou a že dokázala urobiť čokoľvek... A že vôbec nemala problém povedať mu, ako naliehavo s ním musí ísť do postele, namiesto toho, aby všetko nechávala na neho, ,nie ako ty‘! Bol to záchvat zúrivosti, ktorý šokoval oboch.

 

Potreboval pár týždňov na to, aby ju dostal z jej stavu zármutku. Odvtedy už nikdy Terezu nespomenul, ani raz. Ale raz za čas zadá do vyhľadávača Google jej meno. Vie, že teraz žije v inom meste a pracuje v hudobnej branži. A vždy pred Vianocami alebo na jej narodeniny (ktoré si stále pamätá) myslí na to, že jej napíše. Úplne neškodne, len ako prejav toho, že ešte stále existuje a že stále na ňu myslí. Ale nechce zároveň nič pokaziť. A predsa vie: ak by jedného večera zaklopala u neho na dvere a chcela ho mať späť, dostal by sa do pokušenia.

 

 

                                   Fantómová žena

 

 

Aj Lojzík má takúto ženu: volá sa Anna. Vtedy, keď ešte nebola fantómom, nebola pre neho ani tak dôležitá. Vlastne si o nej myslel, že je nudná, na neho až príliš staromódna.

 

Dnes, po troch rokoch a po niekoľkých chaotických známostiach, po nej vrúcne túži, čo ho jeho samého prekvapuje. Už dávno v duchu oľutoval to, čo jej vtedy vyhadzoval na oči. Aký bol hlúpy, obviňovať ju z klamstva, takú dobrú ženu! Nie ako všetky tie ostatné sliepky, ktoré nevedeli, čo chcú. S Annou mohol niečo vybudovať!

 

 

                                   Dostal kopačky

 

           

 

U Gregora je to zase naopak. Je tým, koho opustili.

 

A preto si už nikdy nezačne s takou ženou, ako bola Julka. Ktorá ho vtedy podviedla s jeho najlepším kamarátom a potom mu povedala, že chce mať znovu poriadneho chlapa. Je to absurdné, to sám vie, ale ešte stále ju miluje. Len keby mu dala šancu dokázať, že nie je slaboch, za ktorého ho vždy považovala.

 

 
Priznať či nepriznať neveru
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Milostná aférka často nemusí mať žiadny hlboký podtext. Neverník môže veľmi skoro svoj skutok ľutovať a trpieť výčitkami svedomia, zvlášť keď si uvedomí, čo by v oficiálnom partnerovi (partnerke) mohol stratiť.

 

Určitú úľavu potom môže vidieť vo svojom vlastnom priznaní. Ťarcha lži môže byť pre neho natoľko neznesiteľná, že ani žiadne iné riešenie nevidí.

 

Priznanie má tak určite svoj význam, lenže pripadá do úvahy len u veľmi zrelých a psychicky vyrovnaných partnerov, ktorí sú schopní túto skutočnosť prijať a odpustiť.

 

Predovšetkým  neverník musí začať sám u seba. Utriediť si myšlienky, pocity, nájsť pravé príčiny svojich činov a následne sám sebe odpustiť. Pretože odpustenie je ten najlepší hnací motor a zároveň medicína urýchľujúce hojenie.

 

Pokiaľ už jedinec uvažuje o priznaní, potom si musí uvedomiť, že prijať pravdu nezvládne každý a rozhodne nepôjde o žiadny krátkodobý proces,  ktorý ešte ten deň skončí odpustením. Podvedený zvyčajne prežíva veľké množstvo emócií - od zloby, nenávisti, cez vinu, strach,  hanbu, či smútok.

 

Neverníka potom čakajú otázky v štýle, s kým presne podvádzal, čo ho k tomu viedlo ... a odpovede v štýle „bolo to len pomätenie zmyslov“ rozhodne nebudú stačiť. Asi najlepšie by v takýchto prípadoch bolo povedať pravdu, lenže to, čo je pre jedného znesiteľné, môže u druhého vyvolať doslova hystériu. Riešenie celkovej situácie potom môže byť o to zložitejšie.

 

Keď to tak všetko zhrnieme, vychádza nám, že je vlastne lepšie o svojom pochybení mlčať a snažiť sa situáciu riešiť snahou o zlepšovanie vzťahu. Tak, aby nebol dôvod k žiadnemu ďalšiemu pochybeniu.
 
Majte radi samých seba
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Majte radi samých seba – aj napriek výpovedi

 

Dostali ste výpoveď a myslíte si, že nastal „koniec sveta“? Ani zďaleka. Aj táto životná situácia má svoje pozitíva.

 

 

1, Vyrovnávajú sa muži s výpoveďou inak ako ženy?

 

Áno. Strata zamestnania u nich často vyvoláva krízu identity a pocity hanby. Nezriedka sa tiež stáva, že sa muži správajú, ako keby o prácu neboli prišli. Prenajmú si kancelárske priestory a každý deň chodia akože do práce, aby pred deťmi a priateľmi nepôsobili ako neschopní. Ženy síce pochytí panika, ale položia si praktickú otázku: čo má robiť ďalej?

 

2, Vraj aj krízy by sme mali prijať s vďakou.

 

 

Určite. Na začiatku bývajú veľké obavy, no strata práce býva často jedna z najlepších vecí, ktorá vás môže stretnúť. Toto nedobrovoľné „zabrzdenie“ vás prinúti konečne uvoľniť sily, ktoré ste v sebe dlho hromadili, a nanovo si stanoviť priority. Človek by mal prestať proti kríze bojovať a namiesto toho sa na ňu radšej pozerať ako na možnosť získať nové skúsenosti. Medzery v pracovnom životopise sú často požehnaním.

 

 

3, V akom zmysle?

 

Táto skúsenosť očisťuje, takže môže vzniknúť niečo nové. Uvedomíte si, že vaše partnerstvo je veľmi pevné, pracujete a snažíte sa ešte viac. Kolaps hrozí ľuďom zo všetkých vrstiev. Človek by sa mal zo straty zamestnania tešiť.

 

 
Kríza
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Začalo sa to už v tehotenstve. Bola som síce pyšná na svoje bruško, ale zvodná som sa necítila byť. Teraz je brucho preč, ale so sexom je to rovnaké. Ja som stále unavená a veľa nehy zažívam len s našou malou.Dostávam hysterické záchvaty, keď si predstavím, že muž odo mňa niečo chce. Je pre mňa ťažké zvládnuť spojenie matky a milenky: moje prsia boli napríklad v predchádzajúcom pol roku len zdrojom potravy. To, že z nich vychádza aj niečo erotické, som nejako utlmila. Môj manžel tvrdí, že sa mu síce nepáči, že medzi nami teraz nie je skoro nič, ale že to zvládne…no že sa nevie zbaviť žiarlivosti voči dieťaťu! V poriadku, možno je to ten klasický príbeh a on len žiarli, pretože malá odo mňa dostáva tak veľa pozornosti. On ma predsa k sexu nemôže nútiť, nie? A mňa veru nebaví myslieť na sex, aj keď si všimnem, že on to chce. Ale mám strach, že naša sexualita úplne vyprchá. To by bolo zlé.

 

 
Ako rýchlo a efektívne zničiť vzťah
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Mnohí ľudia sú presvedčení, že mať doma ukričanú domácnosť je pre vzťah to najhoršie. V skutočnosti ale hádky prečisťujú vzduch a môžu mať aj liečebné účinky. Kým mlčanie môže mať úplne katastrofálne dôsledky, a to nielen na manželstvo, ale aj na zdravie jedincov. Partneri, ktorí sa uchyľujú k mlčaniu a prestanú s druhým hovoriť, začnú po určitej dobe vykazovať agresívne až neurotické správanie. Zároveň ich začnú trápiť poruchy zdravia. Potláčanie emócií oslabuje imunitný systém a dosť často spôsobuje močové a črevné problémy či sexuálnej dysfunkcie.

 

„Samozrejme, mlčanie samo o sebe nie je zlé. Niekedy napomáha k triedeniu myšlienok, ale akonáhle je mlčanie spôsob riešenia problémov, potom to možno považovať za absolútne patologickú formu správania. Ako ľudia môžu problém vyriešiť, keď spolu nehovoria?" vysvetľuje Gina Binderová.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 20 z 341

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates